ENEMEF: Noc Horrorów - Antywalentynki to już coroczna tradycja fanów mrocznej strony kina. Organizatorzy, za naszym pośrednictwem, mają dla Was podwójne zaproszenia.

Tuż po przepełnionych różem, słodkościami i filmami o miłości Walentynkach w kinie spotkają się fani mocnych wrażeń, aby przez całą noc celebrować swoje święto - Antywalentynki! Na ekranach pojawią się cztery mrożące krew w żyłach filmy, które zadebiutowały w Polsce w ostatnich tygodniach. Nie zabraknie tajemnic, demonów, potworów, psychotycznych postaci i makabrycznych scen. Atmosfera tajemnic i strachu będzie gęstniała z każdą minutą i wystawi nerwy widzów na poważną próbę! Oto repertuar:

ENEMEF: NOC HORRORÓW - ANTYWALENTYNKI w ŁODZI


- tajemniczy WINCHESTER. DOM DUCHÓW - tydzień po premierze!
- niepokojąca TAJEMNICA MARROWBONE - pokaz specjalny, tylko na ENEMEFie!
- makabryczny ESCAPE ROOM,
- trzymający w napięciu REDWOOD.ENEMEF: Noc Horrorów - Antywalentynki odbędzie się 16 lutego (piątek). Początek seansu o godzinie 22. Bilety w cenie od 28 do 37 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl.

KONKURS ENEMEF: Noc Horrorów - AntywalentynkiSkoro tak bardzo nie lubicie walentynek, to pomarudźmy!

Aby wygrać podwójne bilety na ENEMEF, napisz w walentynkach najbardziej nie lubię... .

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - ENEMEF.

Konkurs potrwa do czwartku 15 lutego do godziny 12

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego RegulaminWALENTYNKI: wierszyki na walentynki. Życzenia walentynkowe dla chłopaka. Walentynki 2018

Walentynki 2018. Wierszyki na Walentynki. Walentynkowe wiersze miłosne dla chłopaka i dziewczyny

Wierszyki na Walentynki. Życzenia na Walentynki, wierszyki miłosne

www.enemef.pl

Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pawelxp (gość)

Dzis 13 lutego 2018 roku przejechalem sie tramwajem linii 5 z i autobusemz z Kurczakow na Teofilow. Patrzylem za szybe trmwaju i zdawalo mi sie, ze jestem w czasach powojennych. Kamienice i uliczki to obraz nedzy i ropaczy. Co zrobiliscie z tego miasta? Cmentarzysko w jego centrum?! Wybudowano kosztowny dworzec Lodz Fabryczna, ktory sluzy garstce ludzi a wala sie domy?! Mlodzi nie maja gdzie mieszkac, prywatni wlasciciele kamienic co i rusz podwyzszaja czynsze jak z kapelusza. Czy ktos panuje nad tym co sie dzieje w miescie Lodz? Bedziecie czekac az beda sie zawalac trzeba bedzie zamykac cale ulice bo bedzie to grozilo ludziom i pojazdom? Do tego doprowadzicie! Mieszkancy Lodzi dlaczego milczycie i godzicie sie na to, zeby mieszkac w tak zaniedbanym miescie!! Kogo wybieracie i komu powierzacie swoj los? Obudzcie sie wreszcie, bo od lat jest coraz gorzej. Pare kwiatkow nie upiekszy ruin!