ENEMEF: Antywalentynkowa Noc Grozy to nowa świecka tradycja, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek. W pierwszy piątek po Walentynkach masz okazję odciąć się od różu, pluszu i serduszek. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na nocny maraton filmowy

Na wielkim ekranie będzie można zobaczyć najlepsze i najbardziej mroczne filmy grozy, które weszły kin w trakcie ostatnich tygodni. Strach i przerażenie zamiast kolejnej historii o wielkiej miłości z happy endem - ten maraton jest dla wszystkich, którzy kochają się... bać.

W repertuarze znalazły się:
 • - mroczny thriller LEKARSTWO NA ŻYCIE - premierowo!
 • - niepokojąca i wstrząsająca AUTOPSJA JANE DOE,
 • - fundujący ostrą jazdę bez trzymanki ZOMBIE EXPRESS,
 • - przerażający i zaskakujący LAMENT.


By wygrać jedno z sześciu podwójnych zaproszeń na piątkowy seans, napiszcie nam, czego boicie się najbardziej i dlaczego. Autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami. Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkursy_lodz@naszemiasto.pl. Na Wasze maile czekamy do godz. 14 w piątek (17 lutego). Zwycięzców poinformujemy telefonicznie, dlatego poza imieniem i nazwiskiem nie zapomnijcie podać numeru telefonu. Bilety będzie można odebrać w kinie Silver Screen, przed rozpoczęciem maratonu.

Czytaj także

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!