W sobotę (11 lutego) w Galerii Łódzkiej rozpoczęła się akcja "Z miłości do książek i winyli". Do walentynek można w centrum handlowym bezpłatnie wymieniać się książkami i płytami. W akcji bierze udział również znana i lubiana DJ Wika.

W sobotę, 11 lutego, w Galerii Łódzkiej spotkamy się ze znaną i lubianą DJ WIKĄ. 75-letnia DJ’ka „dobrymi bitami rozbija stereotypy” i udowadnia, że miłość i muzyka niczym dobra płyta – są nie do zdarcia! DJ WIKA wystąpi aż w 4 odsłonach, a chętni będą mogli zrobić sobie z nią zdjęcie.

Walentynki 2017 w Łodzi. Jak spędzić dzień zakochanych?


Miłośnicy beletrystyki – bo ta będzie podlegać wymianie - będą otrzymywać pieczątki upoważniające do odbioru takiej samej ilości egzemplarzy książek. Możliwość wymiany z pewnością ucieszy również fanów płyt winylowych, które przeżywają swój renesans. Wszystkich uczestników zapraszamy do strefy FOTO.

Na wydarzenie „Z miłości do książek i winyli” Galeria Łódzka zaprasza od 11 do 14 lutego w godzinach od 11.00 do 20.00.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!