Daniel Libeskind zaprojektuje kamienice w Łodzi. Specjalna Strefa Detalu stanie na rogu Wschodniej i Jaracza

mach

Daniel Libeskind, urodzony w Łodzi znany architekt, zaprojektuje awangardową kamienicę, która stanie na rogu ulic Wschodniej i Jaracza.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.01.2019, 10:02

a jak nie zaprojektuję to co ? ziemia się rozstąpi ? naczelna rada w NY czkawki dostanie ? czy jakieś sankcje będą w mediach

28.01.2019, 18:41

Syf z gilem! Tak jak przystanek przed Centralem albo pół jednorożca. Co za lumpenproletariackie gusta!

28.01.2019, 17:21

Okolica faktycznie nie ciekawa, dobrze by było coś zmienić. Można zacząć od tego rogu. Mnie się podoba. Niestety ciemnota się burzy, bo gdzie przy tym stanąć z flaszką, brak bramy. A ciekawe czy ci którzy tak się martwią marnowaniem pieniędzy zainteresowali się budżetem obywatelskim.

28.01.2019, 16:16

Bardzo dobry pomysł. Na dole będzie Biedronka, nieco wyżej Nowe Ciuchy Używane, a na górze jakieś biura i urzędy np. Urząd Pracy.

28.01.2019, 13:48

Tak zwane "co się komu podoba". Mi się nie podoba, dodatkowo pasuje do okolicy jak pięść do nosa.
_____________________________________
Pakowski.pl - rozwód kościelny

28.01.2019, 10:15

taaaa, kolejny dziwok w lewackiej Łodzi

28.01.2019, 09:01

Nie pasuje. Brzydki :( Może lepiej sobie odpuścić w ogóle ten temat?

28.01.2019, 07:36

Boże, co to za buchomaz? Obrzydliwe! Pasuje jak pięść do oka. Jakby polski architekt coś takiego przyniósł to szanowna komisja wpadłaby w rechot i wywaliła za drzwi, no ale jak słynny Libe coś tam to od razu bierze się to na poważnie.
Trochę powagi panowie urzędnicy.

27.01.2019, 21:19

Koszmarek a do tego Na UL Wschodniej i Jaracza . Ciekawostka że znów dziwna fundacja zbuduje to badziewie jak w parku oc Gdzie kasę Łódź będzie wlewała wiadrami . Następna ciekawostka dołoży się do projektu Akademia sztuki i Uniwersytet Łódzki pewnie otworzą Budownictwo i architekture a za kilka lat będą lekarzy produkować na uniwerku . Jednak urzędnicy powini być na stołkach tylko 2 kadencje bo im się w głowach przewraca .

27.01.2019, 19:51

Nareszcie jakaś dobra architektura , oby się ziściło

27.01.2019, 19:23

Super! Trochę ducha artystycznego w mieście się przyda.

27.01.2019, 11:02

@Trollowanie pisowanie

Czy za pisowskich trolli uważasz ludzi:
1. którym projekty Libeskinda nie podobają się?
2. którzy uważają, że w Łodzi są ważniejsze sprawy niż tworzenie dziwacznych budynków?

27.01.2019, 10:58

"Daniel Libeskind, urodzony w Łodzi znany architekt, zaprojektuje awangardową kamienicę..."

Ok, niech zaprojektuje. I niech na projekcie się skończy. Jak z wieloma innymi projektami w Łodzi.

26.01.2019, 23:09

Widzę że aż roi się tutaj od Pis-owskich trolli

26.01.2019, 20:24

lepiej by za te pieniądze Zdanowska zrobiła coś użytecznego dla mieszkańców Łodzi z ziemi które będzie wydobyta przy budowie tunelu kolejowego bo poprzednio tę ziemię zmarnowała

26.01.2019, 17:20

no baaaardzo pasuje do tych ruder wokół; ile tym razem kosztował nas ten projekt? więcej niż ten kuń z jednym rogiem - kosztowny brelok prezydenciny HZ?

26.01.2019, 11:47

Nie udało się wcisnąć gniota na Kilińskiego/Włókienniczą, to teraz próba przesunięcia koszmarka na Jaracza.

26.01.2019, 11:17

Czy to że, Libeskind urodził się w Łodzi, jest jakimś alibi dla człowieka projektującego takie szkaradztwa?

26.01.2019, 11:11

Po co tam taka makabryła? Komu władze UMŁ chcą się tym razem podlizać?

Co na takie oszpecenie tego miejsca architekt miejski?

26.01.2019, 08:05

Piękny projek tego architekta to buł w NCŁ i co z tego zrealizowała Zdanowska z kolesiami? Tutaj może być podobnie. Papier i propaganda przyjmie wszystko. Tylko proszę nie zgłaszać tego do moderatora, bo cenzor wytnie. Krytyka merytoryczna to za czasów PEŁO IKOKO mowa nienawiści.

25.01.2019, 21:51

no to jest to co ten róg ulicy akurat potrzebuje

25.01.2019, 21:51

Pstologiczne i menelowate ulice.To dopiero wizytowka dla Łodzi.

25.01.2019, 20:23

Grrrówno!