Już wkrótce Wyższa Szkoła Gospodarki będzie bronić tytułu drużynowego Akademickiego Mistrza Europy w Wioślarstwie, zdobytego w ubiegłym roku w Zagrzebiu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już wkrótce Wyższa Szkoła Gospodarki będzie bronić tytułu drużynowego Akademickiego Mistrza Europy w Wioślarstwie, zdobytego w ubiegłym roku w Zagrzebiu. W tym roku zawody odbywają się w Polsce - na torach regatowych Gopło Kruszwica, w dniach 2-5 września. Poza rywalizacją o główne trofeum, również ósemka wioślarska WSG będzie bronić złotego medalu.

Zawody organizuje Politechnika Wrocławska, a sportowcy i wolontariusze z AZS WSG będą wspierać to ważne sportowe wydarzenie.

4 września Wyższa Szkoła Gospodarki będzie podejmować przedstawicieli klubów wioślarskich z całej Europy. Nasi goście zostaną zaproszeni nie tylko na biesiadę sportową w kampusie Uczelni, ale też na spacer po najpiękniejszych zakątkach Bydgoszczy, w towarzystwie Władz miasta i regionu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!