Paweł Hajncel, znany też jako człowiek-motyl, zorganizował w środę na Piotrkowskiej happening pod hasłem "Świeć Panie nad jego duszą", w którym uczcił pamięć... Ryśka z "Klanu".

Czytaj także

  Komentarze (50)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Joanne (gość) (gość)

  @ Gosciu , który popelniles komentarz 2012-11-02 08:50 . To uczucia moga strzelac fochy, sie obrazac ? Jak to sie objawia ? Masz juz nerwice eklezjogenna czy moze zgestnialy ci wlosy na moherze ?

  Karol (gość) (gość)

  Kolejny nawiedzony katol, wy fanatycy wszystko możecie podciągnąć pod obrażanie uczuć religijnych. Za grosza rozwiniętej inteligencji, która pozwala rozumieć sarkazm, satyrę, ironię. W końcu religia robi papkę z mózgu.

  Katiiis (gość)

  Szkoda gadać. Za wszelką cenę chce zaistnieć tylko nie ma chyba już pomysłu. Był motyl a teraz grajek uliczny na którego nikt nie zwraca uwagi. Panie Pawle może by Pan po prostu się opamiętał i przestał robić z siebie idiotę?

  Przestań modlić się do Ryśka z "Klanu" (gość) (gość)

  Ktoś wprowadził ciebie w błąd, on nie jest świętym, więc o obrażaniu uczuć religijnych nie ma mowy.

  lewityn (gość)

  czy facio ma prace?czy jest taki rozgoryczony,że jej nie ma?bo na miejscu jego szefa to bym się zastanowił nad współpracą z tym gościem...

  dd (gość)

  napiszcie zanim ten pajac zrobi akcję to pójdę i dam mu w zęby!!!!! a nie zawsze po fakcie i przez to nie mogę zjeść spokojnie śniadania

  gość (gość)

  Promowanie idioty oraz propagowanie obrażania uczuć religijnych innych osób. Art. 196 kk

  PeeJay (gość)

  Na to jest tylko jedno określenie "idiota" plus paru zdesperowanych dziennikarzyn goniących tego dnia za sensacją bo generalnie się nic nie dzieje. Generalnie ten pseudo normalny człowiek popełnił przestępstwo i powinna zająć się nim prokuratura.
  Art. 196 kk przewiduje przestępstwo obrażania uczuć religijnych innych osób, poprzez działania polegające na publicznym znieważaniu przedmiotu czci religijnej lub miejsca przeznaczonego do publicznego wykonywania obrzędów religijnych. Według interpretacji L. Gardockiego jest to przestępstwo materialne, którego dokonanie następuje w postaci obrazy uczuć religijnych przynajmniej dwóch osób. Działanie sprawcy musi mieć charakter publiczny. Zniewaga może być wyrażona w sposób werbalny (słowa) wyrażające pogardę, lżenie, wyszydzanie. Może także polegać na zachowaniu sprawcy wyrażającym lekceważenie lub pogardę dla przedmiotu czci religijnej, z zamiarem obrażania uczuć religijnych innych osób. Może być popełnione tylko umyślnie. Przedmiotem czci religijnej mogą być obrazy świętych, przedmioty kultu, hostia, krzyż, przedmioty przez które oddawana jest cześć religijna.