Drugi dzień Jarmarku Wojewódzkiego na Piotrkowskiej Drugi dzień Jarmarku Wojewódzkiego na Piotrkowskiej

(© Łukasz Ratajczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podczas 8. Jarmarku Wojewódzkiego, na ulicy Piotrkowskiej koncertowali między innymi L.Stadt, Coma oraz brytyjska grupa Artful Dodger.

Koncert Grzegorza Turnaua rozpoczął 8. Jarmark Wojewódzki


Sobota (3 września) na 8. Jarmarku Wojewódzkim upłynął pod znakiem wieczornych koncertów. Występy na dużej scenie zaczęły się już po godzinie siedemnastej kiedy to pojawił się niezwykle lubiany łódzki zespół Samokhin Band wraz ze swym charyzmatycznym liderem Pawłem Samokhinem.Muzycy skrócili jakby nieco swój występ i kilka minut przed czasem na scenie pojawił się Zakaz Wyprzedzania.

Następnie wystąpił kolejny łódzki zespół Lemon Dog a tuż po nich już przy licznej widowni L.Stadt. Zespół L.Stadt swój czterdziestominutowy występ rozpoczął od dawno nie granego na koncertach utworu "Macca". Na set liście znalazły się utwory z pierwszej (m.in. March i Londyn) oraz drugiej płyty (m.in. Death of a surfer girl i Mumms attack). Całość została przekazana w niezwykle energiczny sposób. Na zakończenie wieczoru na scenie pojawił się Piotr Rogucki i uwielbiana przez łodzian Coma, których mroczne widowisko jak zwykle przyciągnęło tłumy słuchaczy.

Mała scena usytuowana w pasażu Rubinsteina należała do DJów. Od godziny 18 prezentowali się tam DJ Wachu, DJ Charly, DJs R.I.P Danger & Tom Infected, następnie kolejno reprezentanci Sonic Trip DJ Exwookie i DJ Nobis, a na zakończenie wywodząca się z Southampton gwiazda brytyjskiej sceny R&B i UK Garage zespół Artful Dodger.

Zobacz więcej relacji z koncertów w Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Leszek Kołodziejski (gość)

Jarmark. Nie skrócili tylko zostali poproszeni przez organizatorów o zakończenie koncertu właśnie o tej godzinie!
Najlepsze słowo - "jakby".
Czy inne zespoły nie skróciły "jakby" swojego wystąpienia?
Dramat. Kto pisze takie artykuły???