Aquapark Fala w Łodzi jest wciąż placem budowy

Aquapark Fala w Łodzi jest wciąż placem budowy (© Grzegorz Gałasiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 5 lat jest w budowany Aquapark Fala w Łodzi. Za prowizorycznym płotem zieje gigantyczna dziura, zalana wodą. Miał tam powstać łącznik do planowanego wtedy hotelu. Aquapark Fala formalnie cały czas jest w budowie. Dlatego wypłaca pensje kierownikowi budowy i inspektorowi nadzoru.

W przyszłym tygodniu na Falę mają wjechać buldożery. Wykop zostanie zasypany ziemią z pobliskiej hałdy. Przy ścianie budynku powstanie rampa z dojazdem do technicznych podziemi Fali i mur oporowy. Płot zostanie rozebrany, a na ścianie pojawi się logo Fali.

Bartosz Rola, prezes Aquaparku Fala informuje, że do końca 2012 roku budowa powinna się zakończyć. Pojawi się oświetlenie i monitoring parkingu.

Wielka dziura na zapleczu "Fali" [ZDJĘCIA]

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Tomek (gość)

  No właśnie przecież mieli obk Fali budować hotel Hilton Garden Inn czy jeszcze z innej odnogi Hiltona jako zaplecze dla całego kompleksu Atlas Areny , nowgo stadionu, Aquaparku, to miejsce idealne w samym sercu Parku Zdrowie.
  Pomysł upadł?

  Ld52 (gość)

  Rolą Roli jest się zabawić jak to się robi a teraz już kolesia nie oderwą od korytka a miał prywatyzować

  I BEDZIE NADAL Z TAKIMI CENAMI BILETOW !! ZMIENCIE CENNIK TO MOZE COS SIE RUSZY (gość)

  Kto normalny chodzi na fale przy takich cenach?

  kameleon (gość)

  Z żadnych przepisów ani Konstytucji nie wynika ,że wszystkie stanowiska kierownicze w spółkach miejskich muszą być obsadzone przez dyletantów - politruków. W naszym mieście to jednak standard..

  tylko pytam (gość)

  a jego rolą to nie była sprzedaż tego obiektu ? Czy już poszło to w niepamięć
  po co został " specjalista od nieruchomości " zatrudniony .