Wczorajszy (9 września) koncert z cyklu "Alone in Circle" zainicjował jesienny sezon w klubie Wytwórnia.

Sprawdź, na co warto wybrać się w weekend


Koncert przyciągnął do Wytwórni fanów świeżych, łódzkich brzmień. Po wakacyjnej przerwie, na scenie zaprezentowali się młodzi muzycy z Te Lie Vision oraz szerzej znani łódzkiej publiczności Alone.

Dodatkowym urozmaiceniem wczorajszego występu było zaproszenie na scenę artystów na co dzień realizujących się w innych projektach. Po pierwszych dwóch utworach, zagranych przez charyzmatyczne Alone, na scenie pojawiły się Angelika Kłaczyńska oraz Emilia Kudra, które swoimi głosami wzbogaciły repertuar. W finałowej części koncertu na scenie zrobiło się już tłoczno za sprawą pojawienia się rapera Rafcore, frontama formacji SIckbag.

Wszyscy Ci, którzy przegapili wczorajszy występ Alone lub nie mieli dosyć, mamy dobrą informację. Nadchodzącej jesieni będziemy mieli okazję wysłuchać żywiołowych piosenek Alone przynajmniej jeszcze raz. Na początku listopada, gdy do Łodzi przyjedzie My Riot, nowy projekt wokalisty Sweet Noise, jako support usłyszymy właśnie Alone. I możemy być pewni, że zaserwują nam kawał dobrego, energicznego grania.

Czytaj codziennie MMLodz.pl/Kultura:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

MaroMaro (gość)

Giarzysta w masce:. QBAPOLSKA - dziękuję za tą ironię. Musiałem trochę odpocząć po zagraniu poprzedniego koncertu :).
Miłego dnia