Zarząd Województwa Łódzkiego przyjął zmiany w dokumentach programowych służących realizacji RPO WŁ: szczegółowym Opisie Osi Priorytetowych oraz w zasadach wyboru projektów w trybie konkursu zamkniętego w ramach RPO WŁ na lata 2007 - 2013. Szczegóły - w zakładce Dokumenty IZ RPO WŁ na www.rpo.lodzkie.pl.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Konkurs "Przyjazna wieś"

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie "Przyjazna Wieś" na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury zrealizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. Więcej informacji na: www.prow.lodzkie.pl.

Szkolenie "W drodze po unijne pieniądze - wypełnianie wniosku"

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi zaprasza osoby zainteresowane pozyskiwaniem dotacji unijnych do udziału w dniach 25-26 sierpnia br. w bezpłatnym szkoleniu zatytułowanym "W drodze po unijne pieniądze - wypełnianie wniosku w ramach RPO WŁ. Studium wykonalności oraz biznes plan - działania II.7, II.8, IV.3". Szkolenie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów RPO WŁ na lata 2007-2013, zamierzających składać wnioski o dofinansowanie projektów. Potwierdzenie udziału następuje poprzez wysłanie maila na adres szkolenia.rpo@lodzkie.pl z podaniem imienia, nazwiska oraz grupy (grupa I studium wykonalności, grupa II - biznesplan) bądź przesłanie zgłoszenia na nr fax.: 042 663 30 94.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: