W sobotę (19 listopada) w łódzkiej Dekompresji było bardzo gorąco, a to za sprawą koncertu Acid Drinkers, czyli kwasożłopów.

Plebiscyt "7 z Garażu" - nie zapomnij o głosie dla ulubionego zespołu

Jako support wystąpiła kapela The Sixpounder, która na wstępie troszkę rozgrzała publiczność. Chłopaki zagrali kilka ostrych kawałków i przygotowali publiczność na wejście gwiazdy wieczoru, którą jest świetny od lat zespół Acid Drinkers.

Ich trasa koncertowa "Back On The Streets" jest kontynuacją promocji płyty "Fishdick Zwei".

Koncert rozpoczął się od utworu "Zero" i przyszedł czas na ostrą jazdę. Titus i jego kompani, jak zawsze w świetnej formie, spowodowali w fanach eksplozję, lał się pot, publika ściągałą koszulki, nie zabrakło też pogo i dzikich skoków przez barierki.

Oprócz swoich, jak zawsze rewelacyjnych kawałków, Acid Drinkers zagrali świetnie utwór Joe Dassin-"Et si tu Francaise", który śpiewał Ślimak, zaś na garach grał Titus. Również bombowo wykonali wszystkim zanany utwór Pink Floyd -"The Wall". Kiedy słuchałem Acidów przypomniały mi się czasy, kiedy sam słuchałem takiej muzyki i wpadałem w szaleńczy wir...

Czytaj więcej o kulturze:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wydarzenia w polskich miastach: koncerty, sport i festiwale

Musical Pola Negri w 3D - premiera w BydgoszczyGala MMA KSW 17 w Atlas Arenie Łódź
26 XI 2011
Łódź: sylwester 2011 w ManufakturzeWarszawa: Sylwester 2011 na placu Konstytucji
Goran Bregović z zespołem Śląsk - Gdynia | 25 XI 2011
Wrestling: The Raw Wrestlemania Revenge Tour 2012 w Ergo Arena Gdańsk/SopotFestiwal Plus Camerimage 2011 Bydgoszcz
26 XI - 3 XII 2011
Hard Rock Heroes Festival 2011 w Katowicach

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!