We wtorek przed godz. 17 podczas kąpieli w stawie na uroczysku Lublinek utopił się 18-letni chłopak. Piotr Gruszka ze Straży Pożarnej, który dowodził akcją ratunkową mówi, że chłopak razem z dwoma młodszymi kolegami pływał na kłodzie drewna. Najpewniej siedział na jej końcu, bo dopiero gdy chłopcy dopłynęli do brzegu, zauważyli, że zniknął.

Wystraszeni koledzy natychmiast poinformowali o tym jego dziewczynę, która czekała na brzegu ze swoimi rodzicami, a następnie zaczęli wzywać pomocy. Na apel odpowiedziało kilku mężczyzn, którzy rzucili się do wody w poszukiwaniu 18-latka.

Około godz. 17 na miejsce dotarli strażacy i płetwonurkowie. Ciało wyłowiono przed godz. 20, po blisko trzech godzinach poszukiwań. Ciało 18-latka zabrało pogotowie.

Chłopak cierpiał na epilepsję, a jego utonięcie mogło być skutkiem ataku.

Chłopak pozostawił brzemienną dziewczynę.

Komentarze (66)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Madzia TRG (gość) (E..)

to sa 2 sekundy jak cialo idzie na dno a ty możne bys sie nie przyperdzielal do znajomych tylko funkcjonariuszy krorzy przyjechali 30 min po zawiadomieniu

GRK - TRG (gość)

kIJ wam w oko za takie komentarze !! Tomek był swietny człowiekiem !! Nie zycze wam zeby ktos znany tak skonczyl !!!! zamknijcie sie i jak bzdury wam sie kurcze zachciewa pisac ? to wypad do gazetki szkolnej !!!!!!!!!
Tomek na zawsze w naszych sercach [*][*] Nie umiera tylko ten kto trwa w pamięci żywych [*][*]

TRG!!!! (gość)

Wy ku*wy jeb**e! Chlopak nie zyje a wy jakies zjeb**e komentarze walicie. Jestem pewien ze kazda z was ku*wy wchodziliscie do wody po browarze. Chlopak byl jaki byl ale pomyslcie o tym ze to wszystko czyta jego mama dziewczyna i rodzina barany! te komentarze wszystkie zostawcie dla siebie dzieci epoki internetu. Wam wszystkim WIELKI CH*J DO D*PY!!! Pozdrawia TRG!