Złoty i srebrny medal siatkarek UKS SMS Łódź

Dariusz Kuczmera (opr.wm)
Złote i srebrne siatkarki UKS SMS Łódź ze swoją trenerką
Złote i srebrne siatkarki UKS SMS Łódź ze swoją trenerką UKS SMS Łódź
Zawodniczki UKS SMS Łódź w siatkówce plażowej zdobyły złoty i srebrny medal w mistrzostwach Polski juniorek. Turniej rozgrywany był w Kędzierzynie-Koźlu. Łodzianki od początku grały fantastycznie.

Janus Matusiak, prezes UKS SMS Łódź, mówi: - W tej niejako bratobójczej rywalizacji wygrała para Katarzyna Kociołek, Karolina Baran. Drugie miejsce zajęła para Jagoda Gruszczyńska, Agata Lewicka. Trenerką obydwu par jest Asia Wiatr.

* * * * *

Wszyscy chętni, którzy chcą odnosić sukcesy w piłce siatkowej plażowej mogą zgłosić się do sekcji sportowej przy Szkole Mistrzostwa Sportowego. Informacje, telefon: (42)-254-05-70.