Tuszyn - Piotrków Trybunalski PołudniePrzypomnijmy, że pierwsze z przebudowywanych właśnie odcinków autostrady A1 oddane mają zostać do ruchu w czwartym kwartale 2021 roku © Materiały GDDKiA
[2/36]

Zdjęcia z budowy autostrady A1: odcinki Tuszyn - Piotrków, Kamieńsk - Radomsko i Radomsko do granicy województwa ZOBACZ ZDJĘCIA 16.09.2019

Tuszyn - Piotrków Trybunalski Południe

Przypomnijmy, że pierwsze z przebudowywanych właśnie odcinków autostrady A1 oddane mają zostać do ruchu w czwartym kwartale 2021 roku.

- I z końcem tego roku (2021) przejedziemy całą trasą od Tuszyna do Częstochowy korzystając tymczasowo z jednej jezdni pomiędzy Piotrkowem i Kamieńskiem – czytamy w informacji na oficjalnej stronie GDDKiA. - Druga jezdnia będzie gotowa w grudniu 2022 r. Wraz z zakończeniem prac kierowcy będą mieli do dyspozycji po trzy pasy ruchu.

A1 i A2 to połączenie północy z południem kraju
Autostrada A1 (Bursztynowa) - od Gdańska do granicy z Czechami w Gorzyczkach - to ok. 580 km drogi. Kierowcy mogą już korzystać z ok. 480 km A1 (ok. 152 km to odcinek koncesyjny). W budowie są 102 km autostrady.

CZYTAJ DALEJ >>>>

Zdjęcia lotnicze z budowy autostrady A1 w województwie łódzkim. Zobacz z lotu ptaka jak przebiega budowa autostrady A1 w województwie łódzkim na odcinkach od Tuszyna do granicy z województwem śląskim. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad relacjonuje przebieg robót także zdjęciami lotniczymi z odcinków: Tuszyn – Piotrków Trybunalski Południe, Kamieńsk – Radomsko i Radomsko – granica województwa.