Wstyd i żenada - trener Robaszek po przegranej ŁKS z WKS Wieluń

Dariusz Piekarczyk, dem
ŁKS - WKS Wieluń
ŁKS - WKS Wieluń Jacek Piwnicki
W środę mecz WKS - ŁKS w Wieluniu zakończył się wynikiem 2:3. ŁKS przegrał pierwszy wyjazdowy mecz 3. ligi. Ełkaesiacy przegrali choć WKS od 23 minuty grał w osłabieniu. Trener Robaszek po meczu ŁKS w Wieluniu powiedział: Wstyd, żenada, to co miało miejsce nie powinno się zdarzyć.

Wstyd, żenada - trener ŁKS nie chciał nic więcej powiedzieć o grze swoich podopiecznych. Pierwsze 3 kolejki 3. ligi nie przypominają spotkań wygrywanych przez ŁKS w 4. lidze.

WKS Wieluń - ŁKS 3:2 (1:2) [ZDJĘCIA]

WKS Wieluń w środę prawie 70 minut grał w osłabieniu i nie ma w składzie zawodników z mających przygodę z ekstraklasą. WKS w końcówce meczu ośmieszył ŁKS. Dwa zdobyte gole pozwoliły WKS na zwycięstwo 3:2.

Trener WKS Wieluń Andrzej Lewandowski po meczu powiedział, że zespół grał w dziesięciu przeciwko pełnemu składowi ŁKS. Zawodnikom WKS należą się szczególne słowa uznania, bo to naprawdę jest coś pięknego. Na moment wszystko runęło, kiedy Marcin Adamczyk dostał czerwoną kartkę. Drużyna WKS podniosła się z kolan. W przerwie była męska rozmowa w szatni.

Zawodnicy WKS Wieluń nie mieli czego bronić, bo przegrywali 1:2 w pierwszej połowie. Intensywny atak na bramkę ŁKS w ostatnim kwadransie bardzo im się opłacił.