#WspieramyLokalnyBiznes - muzea i teatry - te firmy działają online i zdalnie w łódzkim

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy wiesz, że w łódzkim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w łódzkim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z łódzkiego, w branży „muzea i teatry”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w łódzkim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „muzea i teatry”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

KULTURA, ROZRYWKA -  dostępna online (wirtualne teatry, muzea, streamingi)

Pabianice

EUROPEJSKI PARK RZEŹBY A&A

Europejski Park Rzeźby to miejsce gdzie międzynarodowa sztuka łączy się z elitarnym sportem. Wystawa rzeźb artystów pochodzących z różnych stron świata sąsiaduje bowiem z polem golfowym A&A Arkadia ulokowanym w samym centrum Pabianic. Park otwarto uroczyście 5 czerwca 2011 r. podczas Finału VIII edycji Turnieju Golfowego o Brylant A&A. Jest jedynym tego typu przedsięwzięciem w rejonie łódzkim i wyjątkową inicjatywą jak na skalę Polski. W parku znajduje się obecnie 16 rzeźb artystów pochodzących m.in. z Meksyku, Peru, Stanów Zjednoczonych, Mołdawii, Szwecji, Włoch, czy Polski. Kolejne dzieła sztuki będą powstawać podczas cyklicznych, corocznych plenerów rzeźbiarskich. Poza stałą wystawą rzeźby w parku organizowane są również wystawy czasowe – w 2012 roku prezentowano dwie kompozycje rzeźbiarskie światowej sławy artystki, Magdaleny Abakanowicz, a w chwili obecnej można obejrzeć „Refleksję” Tomasza Koclęgi – rzeźbę nietypową, bo zanurzoną do połowy w wodzie. W parku odbywają się również warsztaty rzeźbiarskie i lekcje sztuki dla uczniów pabianickich szkół.


Zobacz inne branże w regionie

Ćwiczenia WOT w pasie przygranicznym z Białorusią

Wideo

Dodaj ogłoszenie