Wisła Kraków - Widzew 3:0

dem
Widzew gra z Wisłą w Krakowie. Czy Mariusz Rybicki strzeli Wiśle gola
Widzew gra z Wisłą w Krakowie. Czy Mariusz Rybicki strzeli Wiśle gola Andrzej Banaś
W 14. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Widzew 3:0. Pierwszą bramkę Widzew stracił w Krakowie już w 11 minucie po strzale Guerriera. Po raz drugi Mielcarz został pokonany w 27 minucie meczu.

Po błędzie obrońcy Widzewa piłka trafiła do Pawła Brożka. Snajper Wisły nie zmarnował okazji i w pierwszej połowie Wisła wygrywała z Widzewem 2:0.

Od 42 minuty widzewiacy grają w dziesiątkę. De Amo Perez fauluje Guerrierę. Sędzia pokazuje czerwoną kartkę.

Po faulu Wisła rzut wolny dla Wisły. Z 16 metrów pudłuje Garguła.

W drugiej połowie meczu Widzew również nie wykorzystuje rzutu wolnego. Szansę na zdobycie kontaktowej bramki marnuje Okachi. Piłka przelatuje nad bramką.

W 86 minucie spotkania Wisła zdobywa trzecią bramkę. Po raz drugi w spotkaniu Guerrier trafia do bramki Mielcarza.

Widzew w Krakowie nie sprawił niespodzianki i łatwo przegrał z Wisłą. Wydaje się, że jedynym sukcesem Widzewa jest to, że grając w dziesięciu nie stracili więcej bramek.