Widzew Łódź vs Śląsk Wrocław (relacja minuta po minucie) [wideo]

yakris (archiwum mmlodz.pl)
Widzew Łódź zremisował ze Śląskiem Wrocław 2:2. Zapraszamy do zapoznania się z relacją, jaką na żywo przeprowadziliśmy z tego meczu.
Stadion Widzewa Łódź: kolejne decyzje w marcu?

Piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się dzisiaj (4 marca) u siebie ze Śląskiem Wrocław. Obie drużyny będą miały w tym meczu wiele do udowodnienia. Łodzianie chcą potwierdzić, że ich naturalnym obliczem jest to ze spotkania z Polonią Warszawa, a nie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wrocławianie z kolei będą chcieli pokazać, iż klęska 0:4 z Legią Warszawa była wypadkiem przy pracy.

Łódzcy kibice są też bardzo ciekawi występu swoich napastników. Z Polonią z bardzo dobrej strony zaprezentował się Mehdi Ben Dhifallah, więc wszyscy czekają, aż równie dobrze zagra przed własną publicznością. Podobnie, a może i bardziej fani są ciekawi formy Radosława Matusiaka, który powraca na stadion przy al. Piłsudskiego. Jak spisze się dzisiaj łódzki atak? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Śląsk Wrocław.

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
(Wynik końcowy)
2 : 2 (1:1)

Bramki: 0:1 M. Wasiluk (20. min.) 1:1 P. Okachi (42. min.)**
1:2 Ł. Madej (78. min.)**2:2 P. Oziębała (90. min.)

M. Mielcarz - Ł. Broź, U. Ukah, H. Abbes, Dudu, K. Ostrowski (83. R. Matusiak), M. Panka, Bruno Pinheiro (76. P. Mroziński), M. Kaczmarek, P. Okachi, M. Ben Dhifallah (58. P. Oziębała)
R. Gikiewicz - P. Celeban, J. Fojut, M. Wasiuluk, M. Pawelec, P. Ćwielong (62. Ł. Madej), R. Elsner, S. Mila (90., P. Kaźmierczak, W. Sobota, J. Voskamp (71. Ł. Gikiewicz)

Żółte kartki: Dudu (Widzew) Kaźmierczak, Mila (Śląsk)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. Widzew Łódź zremisował ze Śląskiem Wrocław 2:2. Później zapraszamy do obejrzenia foto- i wideorelacji z dopingu kibiców oraz przeczytania pomeczowych wypowiedzi.
Oziębała wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i lewą nogą, wbiegając, skierował futbolówkę do siatki z ok. 12 metrów.
90'+5 OZIĘBAŁA!!!!! GOOOOOLLLLL!!! 2:2! KIBICE SZALEJĄ, PIŁKARZE wIDZEWA TAKŻE!
90'+4 Matusiak zgrywa piłkę do Okachiego, ten przyjmuje i strzela z 16 metrów. Futbolówka przelatuje nad poprzeczką. Mila schodzi - w jego miejsce Dudek.
90' Druga połowa potrwa o 5 minut dłużej, a do wejścia już gotowy Sebastian Dudek.
88' Matusiak uciekł prawą stroną, ale zbyt lekko dośrodkował. Czy widzewiacy zdołają jeszcze odrobić straty?
83' Ogromne zamieszanie w polu karnym wrocławian - Gikieiwcz uprzedził Oziębałę, strzał Abbesa zablokowali obrońcy, Ukaha uprzedził Wasiluk i ostateczna dobitka Okachiego też zablokowana. Po tym sędzia przerwał grę, bo Gikiewicz upadł...Leży też Madej, a Matusiak zmienia Ostrowskiego.
82' Chaos na boisku. Łodzianie nacierają, a do wejścia przygotowany już Radosław Matusiak.
Madej przejął piłkę po podaniu łodzian (Panka nie przyjął), zmylił obrońcę i strzelił po krótkim rogu. Madej powinien później dostać żółtą kartkę, bo przebiegł przed trybuną pod zegarem i zachowywał się prowokacyjnie względem fanów.
78' 1:2 Łukasz Madej
76' Piotr Mroziński zmienia Bruno.
75' Rzut rożny dla łodzian. Będzie dorzucał Dudu, a poniżej wideo z oprawy przed meczem.
71' Łukasz Gikiewicz wchodzi w miejsce Voskampa, to także były gracz ŁKS-u.
69' Goool...a nie to tylko Oziębała wpadł do bramki.:) Piłka w rękach Gikiewicza po dośrodkowaniu Kaczmarka z rzutu wolnego.
67' Śląsk od kilku minut prowadzi grę, ale nic z tego nie wychodzi.
62' Łukasz Madej zmienia Ćwielonga i na "dzień dobry" słyszy od kibiców "wypier...alaj". To pokłosie gry w ŁKS-ie kilka lat temu.
61' Kaźmierczak mocno z dystansu, ale wprost w Mielcarza.
58' Przemysław Oziębała zmienia Ben Dhifallaha.
57' Ukah fatalnie podaje do Mielcarza, omal nie obsłużył podaniem Voskampa - Mielcarz na szczęście był pierwszy.
56' Ćwielong groźnie atakował lewą stroną, ale dobry powrót Brozia.
54' Kaczmarek walecznie, poradził sobie z dwoma rywalami przy linii bocznej boiska. Łodzianie przejęli piłkę, którą od dłuższego czasu grali goście. Gra toczy się w środku pola.
51' Pierwsza żółta kartka dla widzewiaka w tym meczu - ukarany Dudu.
47' Piłka w siatce Widzewa, ale wcześniej był spalony, a Voskamp mógł dostać nawet żółtą kartkę za kopnięcie po gwizdku.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Na razie bez zmian.
Koniec I połowy meczu. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 1:1.
45' Kolejna kontrowersja w wykonaniu sędziego, znów na niekorzyść Widzewa... Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.
Kapitalna kontra łodzian po rożnym wrocławian. Okachi do Ostrowskiego, Otrowski do Panki, "Migdał" z lewej strony ściął do środka, strzelił, ale piłka zatrzymała się na Gikiewiczu i obrońcach. Był jednak Okachi, który skierował ją do siatki.
42' Goooooollll!!! 1:1 Okachi!
41' Nieporozumienie w łódzkiej defensywie i róg dla Śląska.
36' Kontra łodzian. Kaczmarek popędził lewą stroną i zagrał prostopadle do Difallaha, ale szbszy był Gikiewicz.
33' Kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego - nie podyktował rożnego dla gospodarzy. Na trybunach "Małek ped...łek" - to w stosunku do arbitra Roberta Małka.
30' Ostrowski nie chciał, żeby Broź mu podał z autu, ale obrońca wyrzucił właśnie do Ostrego. Widzewiacy zyskali róg przypadkowo po tej akcji.
28' Świetna prostopadła piłka Brozia z prawej strony na lewą do Kaczmarka, który uprzedził Gikiewicz i strzelił...piłka nie leciała jednak w światło bramki, ale dobiegł do niej jeszcze Dhifallah. Tunezyjczyk blokowany, tylko róg dla łodzian.
24' Ben Dhifallah po raz kolejny w ciągu kilku minut leży na murawie. Znów dostał uderzenie w głowę. Wygląda to poważnie, lekarze na murawie, są też nosze.
Wasiluk zdobył bramkę po ogromnym zamieszaniu w polu karnym łodzian, które wyniknęło z rzutu wolnego bitego z lewej strony szesnastki.
21' Żółta kartka dla Mili za zagranie ręką.
20' Gol! Marek Wasiluk i 0:1
18' Ostrowski źle przyjął piłkę stojąc tylko przed Gikiewiczem, jednak zdołał jeszcze podać do Panki. Strzał Litwina zablokowany przez Pawelca.
14' Wstrzelenie piłki w pole karne z lewej strony przez Milę i kolejny korner dla wrocławian. Wasiluk strzela głową, ale obok bramki.
12' Sobota przedarł się lewą stroną i padł tuż przed linią pola karnego po wślizgu Panki. Kaźmierczak strzelał później z wolnego, ale wysoko nad poprzeczką.
10' Pierwszy korner dla Śląska. Mielcarz pewnie łapie futbolówkę po dośrodkowaniu.
8' Dudu potężnie z rzutu wolnego z ponad 30 metrów i Gikiewicz musiał przerzucać piłkę nad poprzeczką.
7' Żółta kartka dla Kaźmierczaka. Na murawie leży Bruno.
4' Pierwszy rzut rożny dla łodzian. Kaczmarek wrzucił  na krótki słupek, ale Okachi nie dał rady skutecznie przedłużyć.
1' Dwie minuty po godzinie 14.30 rozpoczął się mecz Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław. Mehdi Ben Dhifallah po raz pierwszy dotknął piłki w meczu oficjalnym w Łodzi, rozpoczynając spotkanie. Przed pierwszym gwizdkiem mieliśmy minutę ciszy, upamiętniającą ofiary wczorajszej katastrofy kolejowej.
Godzina 14.20 - Za 10 minut pierwszy gwizdek, piłkarze zaraz powinni wyjść na murawę, gotowi do gry, w tym czasie kibice mają wyrzucić konfetti.
Godzina 14.00 - Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 30 minut. Piłkarze rozgrzewają się na murawie, kibice gromadzą na trybunach, a my za chwilę podamy pierwsze składy. Na razie przypomnijmy, że w poprzednim meczu Widzewa ze Śląskiem w Łodzi było 5:2. A jaki wynik obstawiacie dzisiaj? Dzielcie się swoimi typami w komentarzach pod tekstem.
Godzina 10.00 - Do rozpoczęcia meczu pozostało 4,5 godziny. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania Widzew Łódź - Śląsk Wrocław.