Widzew Łódź - Ruch Chorzów (relacja minuta po minucie)

Piłkarze Widzewa Łódź grają z Ruchem Chorzów. Zapraszamy do ...
Piłkarze Widzewa Łódź grają z Ruchem Chorzów. Zapraszamy do ... robert_zwolinski
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali 0:0 z Ruchem Chorzów. Zapraszamy do przeczytania relacji jaką przeprowadziliśmy na żywo z tego meczu.

- Zobacz fotorelację z meczu Widzewa z Ruchem

- Obejrzyj też wideo z dopingu kibiców Widzewa i Ruchu

- Przeczytaj też zapowiedź meczu Widzewa z Ruchem

**Piłkarze

Widzewa Łódź

grają**dzisiaj (16 kwietnia) z Ruchem Chorzów. Z uwagi na zgodę pomiędzy kibicami obu klubów spotkania tych drużyn nazywane są meczami przyjaźni. Nie inaczej będzie dzisiaj. Kibice Widzewa i Ruchu zasiądą na trybunach obok siebie i wspólnie będą dopingowały obie drużyny.

Niestety, często atmosfera z widowni udziela się piłkarzom i padają wyniki remisowe, jak choćby w rundzie jesiennej. Wtedy po bramkach Piotra Grzelczaka i Arkadiusza Piecha było 1:1. Jak będzie tym razem? Punkty potrzebują tak łodzianie, jak i chorzowianie. Czy jedni i drudzy zadowolą się jednym oczkiem? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Ruch Chorzów. **

Widzew Łódź - Ruch Chorzów
(Koniec meczu)
0 : 0 (0:0)
Bramki:

M. Mielcarz - S. Ben Radhia (36. J. Żigajevs), U. Ukah, S. Madera, Dudu, A. Budka, M. Panka, Ł. Broź, R. Riski, N. Dzalamidze, D. Sernas
M. Perdijic - Z. Djokic, R. Grodzicki, P. Stawarczyk, M. Szyndrowski, M. Malinowski, W. Grzyb, A. Komac (59. P. Lisowski), Ł. Janoszka, M. Jankowski, A. Piech (46. M. Zieńczuk)

Czerwona kartka: Grzyb za dwie żółte, Djokic za dwie żółte(Ruch)
Żółte kartki: Madera, Dzalamidze (Widzew) Grzyb, Malinowski, Djokic (Ruch)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. Widzew Łódź remisuje bezbramkowo z Ruchem Chorzów.
90' Sędzia dolicza trzy minuty. Żółta kartka dla Dzalamidze. Kibice powoli opuszczają trybuny.
86' Djokic otrzymuje żółtą kartkę. To jego druga taka kartka i czerwona. Ruch będzie kończył w dziewiątkę!
85' Ostrowski zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów i omal nie trafił w bramkę. Perdijic nie miałby szans.
82' Abbott za Jankowskiego. Ożywili się trochę kibice, ale piłkarze nie bardzo idą w ich ślady.
80' Z boiska schodzi Sernas, a za niego pojawia się Ostrowski. Przypomnijmy, że niedawno Czesław Michniewicz obiecywał, że Litwin będzie grał dopóki nie strzeli bramki. Czy to dzisiejsze zejście ma coś z tym, że Michniewicza nie ma na ławce?
79' Gwizdy na trybunach, na murawie nie dzieje się nic ciekawego. Co chwilę piłka ląduje w rękach, któregoś z bramkarzy po próbach dalekich podań.
75' I kolejne dynamiczne wejście Grzelczaka...i znów niezrozumiałe zagranie. Po chwili strzał Brozia z ok. 25 metrów z woleja przeleciał niewiele od bramki.
74' Świetne przyspieszenie Grzelczaka...szkoda, że nie potrafił tego wykończyć.
73' Dobre wyjście do przodu Brozia, ale najbliżej zdobycia bramki był...Szyndrowski.
69' Grzelczak wchodzi w miejsce Riskiego, który w drugiej połowie, podobnie jak i koledzy, był bezbarwny.
67' Akcja z niczego Ruchu. Zieńczuk przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i dośrodkował od niechcenia. Do futbolówki doszedł nieatakowany przez nikogo anoszka, ale przestrzelił.
64' Świetnym przerzut Brozia na lewą stronę. Dośrodkowanie Riskiego odbija się od obrońcy i przelatuje nieznacznie nad poprzeczką, na której uwiesił się Perdijic.
59' Lisowski w miejsce Komaca.
57' Broź z 20 metrów...ale niecelnie. Spotkanie siadło, kibice po wymieszaniu się też troszkę spuścili z tonu - głośno tylko zegar.
55' Grodzicki uprzedza Riskiego, który był na czystej pozycji.
52' Dzalamidze zakręcił trzema obrońcami Ruchu, ale nie zdołał już dokładnie podać do Riskiego.
50' Sernas za mocno podaje do wbiegającego w pole karne Ruchu Dzalamidze.
48' W przerwie zostały otwarte bramy pomiędzy sektorami. Kibice skandują teraz natomiast "Wpuśćcie kibiców! Działacze, wpuśćcie kibiców!"
46' Zmiana w Ruchu i gramy dalej. Zieńczuk zmienił Piecha.
Koniec Pierwszej połowy. Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0:0
45'+2 Akcja Sernasa z Dzalamidze, ale akcja zwolniona i strzał Litwina przeleciał obok słupka.
45' Sędzia dolicza do pierwszej połowy 2 minuty. Po czerwonej kartce dla Grzyba spotkanie straciło na atrakcyjności. Obie drużyny grają długimi piłkami.
43' Dobre dośrodkowanie Riskiego, ale nikt nie przejął. Żółtymi kartkami oprócz Grzyba sędzia ukarał też Malinowskiego i Djokica.
36' Żółta kartka dla Grzyba! To drugie żółtko i w konsekwencji czerwony kartonik. Grzyb otrzymał kartonik za symulację karnego... Chociaż czy to była symulacja? Kibice obu drużyn mają ogromne wątpliwości. Żółte kartki otrzymało jeszcze co najmniej dwóch innych zawodników Ruchu - prawdopodobnie Grodzicki i Malinowski.
35' Bardzo groźne dośrodkowanie Komaca z kornera. Piłka przeleciała wzdłuż łódzkiej bramki, ale nikt nie przeciął jej toru lotu. Żigajevs wejdzie za Ben Radhię.
33' Ben Radhia leży za linią boczną. Prawdopodobnie to uraz mięśnia przywodziciela.
27' Żółta kartka dla Grzyba, który faulował dobiegającego do pola karnego Ruchu Dudu.
24' Strzał Madery głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Perdijic z najwyższym trudem wybija na róg.
23' Szybko wykonany rzut wolny Widzewiaków, podanie do Sernasa, ale Litwin w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem.
21' Ostre dośrodkowanie Budki z rzutu rożnego i dalekie piąstkowanie Perdijica.
19' Gra toczy się w środku pola, a kibice nawzajem się pozdrawiają. Co ważne dla tego spotkania - kibice "Niebieskich" siedzą również w sektorach gospodarzy.
17' Rzut rożny dla Ruchu, a kibice "tańczą la bado"
13' Sernas strzela z woleja z ok. 26 metrów, piłka przelatuje metr nad poprzeczką. Na boisku leży Djokic.
9' Świetna koronkowa akcja Widzewa, kończy strzałem Ben Radhia. Futbolówka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką, a akcję rozpoczął długim przerzutem Ugo Ukah.
5' Piłka na wolne pole do Dzalamidze, Gruzin nieczysto trafia w piłkę i ta przelatuje kilkanaście centymetrów obok słupka.
4' Na trybunach "Łódzki Widzew i Ruch Chorzów! Hej! Hej!", a na boisku na razie niewiele się dzieje.

1' Rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Ruchem Chorzów.