Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:1 - relacja

Zapraszamy wszystkich fanatyków łódzkiego futbolu do obejrzenia naszej z derbów, minuta po minucie.

Wszystko to dzięki aplikacji MoDO (więcej o MoDO czytaj tutaj), która pozwala na bezpośredni przekaz obrazu z telefonu komórkowego na MM-kę.

Zapraszamy także na nasze foto i wideo relacje z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - ŁKS Łódź

2:1**(0:0)**

Bramki: 58' Budka, 60' Matusiak -  48' Mowlik

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Bieniuk, Dudu, Oziębała (16. Budka), Durić (46. Panka), Kuklis, Grzelczak, Matusiak, Robak (74. Szymanek).

**ŁKS:** Wyparło - Ognjanović (64. Dejan), Radzius, Adamski, Mowlik, Kascelan, Łakomy (72. Sierant), Świątek, Klepczarek, Kujawa, Ostalczyk (80. Woźniczka).

Kartki żółte: Kascelan, Kujawa, Mowlik, Świątek (ŁKS)
Kartki czerwone: Kascelan (ŁKS)

0' -o godz. 19:15 rozpoczną się 59. derby Widzewa i ŁKS. Na stadionie zasiadł komplet, 9500 widzów.
1' - początek spotkania. Obyśmy obejrzeli wielkie widowisko.
12' - Mija pierwsze dwanaście minut spotkania, gra wyrównana, z lekką przewagą Widzewa.
15' - Mocny, ale niecelny strzał Matusiaka na bramkę Wyparły.
16' - Kontuzjowanego Oziębałę zastępuje widzewski weteran, Adrian Budka.
19' - Rzut rożny dla ŁKS, ogólnie na boisku niewiele się dzieje.
23' - Groźne uderzenie Matusiaka po rzucie rożnym, broni Wyparło.
31' - Kolejny rzut rożny dla Widzewa i kolejny raz nic z tego.
34' - Po uderzeniach Bieniuka i Matusiaka kolejny raz wykazuje się bramkarz ŁKS
39' -  Żółta karta dla Kascelana.
45' - TO powinna być bramka dla Widzewa. Robak sam na sam z Wyparło, jednak lepszy bramkarz ŁKS.
45+1' - Pierwszy stał w wykonaniu piłkarza ŁKS. Strzela Świątek, broni Mielcarz.
45+6' - Koniec pierwszej połowy.

46' - Początek drugiej połowy spotkania. Jedna zmiana w drużynie Widzewa - za Durica na boisku Panka. W ŁKS bez zmian.
48' - GOOL! 1:0 dla ŁKS. Rzut wolny wykonywał Klepczarek, akcję zakończył celnym strzałem Mowlik.
51' - ŁKS mógł prowadzić 2:0, jednak Świątek strzelał z pozycji spalonej.
55' - Rzut rożny dla Widzewa, Panka niecelnie.
58' - GOOL! Widzew wyrównuje po ładnym uderzeniu Adriana Budki.
60' - GOOL! Po kolejnej dobrej akcji Budki gola dla Widzewa strzela Matusiak.
65' - Pierwsza zmiana w ŁKS, na boisku Dejan, chwilę potem żółtko dla Kujawy.
70' - Kolejne "żółtko" dla ŁKS, tym razem dla Mowlika. Minutę później groźne uderzenie Robaka broni Wyparło.
74' - Na boisku Szymanek za Robaka, chwilę wcześniej Sierant za Łakomego.
80' - Ostatnia zmiana w ŁKS, na boisku pojawił się Woźniczka.
84' - Stuprocentowa akcja dla ŁKS. Kujawa sam na sam z bramkarzem Widzewa, ale broni Mielcarz.
88' - Uderzenie Grzelczaka z dystansu niecelne, chwilę potem niecelna główka Radziusa.
90' - "Żółtko" dla Świątka.
90+2' - Koniec spotkania. Widzew zwycięża w 59. derbach 2:1. Po meczu czerwoną kartę otrzymał Kascelan.

Obsługa: Czesław Karłat, Mariusz Kucharski, Marcin Bałczewski