Widzew Łódź - GKS Katowice 2:1 - minuta po minucie

Dziś o godz. 19:10 na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpoczął się mecz 1 ligi piłki nożnej. Widzew grał z GKS Katowice.

Zapraszamy wszystkich do naszej relacji na żywo wzbogaconej zdjęciami wrzucanymi online. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Wkrótce także wideo i obszerniejsza foto relacja z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - GKS Katowice

2:1 (2:0)

Bramki: 6' Robak, 38' Ostrowski - 85' Górski

Składy:

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Bieniuk, Dudu, Budka, Panka, Grzeszczyk (80. Miloseski), Ostrowski, (62. Sernas) Grzelczak (85. Oziębała), Robak

GKS Katowice: Gorczyca - Sroka, Napierała, Kamiński, Niechciał, Małkowski, Cholerzyński, Wijas (60. G. Nowak), Goncerz, Iwan (65. Górski), Mikulenas (63. Kaliciak)

Kartki żółte: Mielcarz (Widzew) - Iwan (GKS)

0' - Mecz rozpocznie się o godz. 19:10. Zagrają ze sobą dwie legendy polskiego futbolu - Widzew i GKS Katowice.
1' - Pierwsza minuta spotkania.
3' - Po akcji Ostrowskiego sam na sam z Gorczycą bramkarz gości wybija na rzut rożny.
6' - GOOOL! - Wyśmienity początek łodzian, strzelcem bramki Robak.
13' - Akcja GKS. Ex-Widzewiak Bartosz Iwan uderza dobrze, ale tuż obok słupka.
20' - GKS w ataku, niecelny strzał Wijasa.
29' - Ze względów technicznych zdjęcia z meczu pojawią się w drugiej połowie spotkania. Przepraszamy.
32' - Strzał Grzelczaka broni Gorczyca.
34' - Znów dobra sytuacja widzewiaków. tym razem Panka nie był w stanie z 7. metrów pokonać bramkarza gości.
38' - GOOOL! Druga bramka dla Widzewa. Strzelcem grający coraz lepiej z meczu na mecz Ostrowski.
45' - Koniec pierwszej połowy, dobrej w wykonaniu łodzian.

46' - Początek drugiej połowy meczu.
48' - Żółta karta dla Iwana po próbie wymuszenia karnego.
53' - Dwa uderzenie Grzelczyka, które broni bramkarz gości. Chwilę potem akcja Katowic, z której nic nie wyszło.
56' - Budka strzela bramkę, ale ze spalonego.
70' - Niezła akcja Kaliciaka, dwa razy próbował pokonać Mielcarza.
76' - Uderzenie Goncerza z rzutu wolnego minimalnie obok słupka.
81' - Sam na sam z bramkarzem gości był Sernas.
85' - GOOOL! GKS strzela kontaktową bramkę. Uderzał głową Górski.
88' - GKS próbuje doprowadzić do remisu. Z 18 metrów strzela Goncerz. Chwilę potem żółta kartka dla Mielcarza.
90' - Koniec spotkania.

Relację z meczu przeprowadzai Jacek Suliga i Czesław Karłat. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.