Widzew Łódź - Arka Gdynia (relacja minuta po minucie)

Piłkarze Widzewa Łódź grają dzisiaj (2 kwietnia) z Arką Gdynia. ...
Piłkarze Widzewa Łódź grają dzisiaj (2 kwietnia) z Arką Gdynia. ... robert_zwolinski
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali dzisiaj (2 kwietnia) z Arką Gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z relacją na żywo z tego meczu.

Przypomnij sobie jak wyglądało spotkanie Arki z Widzewem jesienią

**Piłkarze

Widzewa Łódź

grają**dzisiaj z Arką Gdynia. Jest to drugie spotkanie łodzian na własnym stadionie w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011. Widzewiacy na inaugrację zwyciężyli z Koroną Kielce 3:1. Świetne spotkanie rozegrał wtedy Nika Dzalamidze, który został nawet okrzyczany "Gruzińskim Messim".

Od tego czasu łodzianie przegrali z Wisłą Kraków 0:2 oraz wygrali z Polonią Warszawa 1:0 w lidze i zremisowali 0:0 z Legią Warszawa. Jak po przerwie reprezentacyjnej spiszą się Widzewiacy, których kilku było na zgrupowaniach? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Arka Gdynia. **

Widzew Łódź - Arka Gdynia
(Koniec meczu)
0 : 0 (0:0)
Bramki:

M. Mielcarz - S. Ben Radhia, W. Szymanek, S. Madera, Dudu, A. Budka (81. J. Żigajevs), M. Panka, Ł. Broź, R. Riski (60. V. Duric), N. Dzalamidze (46. P. Grischok), D. Sernas
M. Moretto - R. Bednarek, M. Szmatiuk, E. Noll, M. Bruma, D. Glavina (86. M. Płotka), E. Skela (60. F. Burkhardt), P. Zawistowski, M. Bozok, T. Labukas, M. Ivanovski (80. J. Mawaye)

Żółte kartki: Grischok (Widzew) Zawistowski, Bednarek, Burkhardt (Arka)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec spotkania. Widzew Łódź - Arka Gdynia 0:0. Do obejrzenia fotorelacji z meczu i przeczytania wypowiedzi zapraszamy później. Dziękujemy za uwagę.
90'+2 Sernas w doskonałej sytuacji nie trafia czysto w piłkę i ta przelatuje obok słupka.
90' Sędzia dolicza 3 minuty, a Moretto się rzucił na murawę i leży, zwijając się z bólu...ale co go boli?
89' Na boisku dzieją się jakieś dziwne rzeczy, piłkarze nie bardzo wiedzą o co chodzi sędziemu, ten nie wie o co chodzi piłkarzom.
86' Michał Płotka pojawia się w miejsce Glaviny.
83' Dwa świetne przerzuty Żigajevsa, ale raz Sernas nie opanował, a później Ben Radhia nie poradził sobie z rywalem.
81' Jurijs Żigajevs debiutuje w pierwszym zespole Widzewa. Zmienia Budkę.
80' Boisko opuszcza Ivanovski, a za niego wchodzi Joseph Mawaye.
78' Dośrodkowanie z linii końcowej Ben Radhii, Moretto na raty łapie piłkę.
77' Dobre włączenie się lewym skrzydłem Grischoka, ale dośrodkowanie nie dotarło do Durica.
74' Noll próbował z wolnego strzelać mocno, ale piłka po drodze odbiła się od obrońców i wpadła w ręce Mielcarza.
70' Sernas uprzedzony przez Nolla. Gdyby nie to, to Litwin mógłby oddać strzał z woleja z 7 metrów.
69' Żółta kartka dla Bednarka, który taktycznie faulował Budkę.
67' Znów na boisku leży Dudu. Tym razem ostro potraktował go Ivanovski.
63' Pierwsza żółta kartka w tym meczu - ukarany Zawistowski za faul na Dudu.
61' Świetne podłączenie się do akcji ofensywnej Dudu. Brazylijczyk przebiegł z piłką ok. 50 metrów, w między czasie podbił sobie piłkę na Brumą, ale powstrzymał go Moretto.
60' Skela schodzi, w jego miejsce pojawia się Filip Burkhardt. I po chwili wchodzi też Velibor Durić za Riskiego.
54' Groźna kontra Widzewa, ale Zawistowski dobrze przerywa w środku boiska.
50' Sernas do Riskiego, ale spalony... W drugiej połowie na razie nie dzieje się nic ciekawego. Kibice cały czas głośno dopingują, a piłkarze...wybijają piłkę to do przodu, to do tyłu, to po bokach.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Jedna zmiana w Widzewie - za Dzalamidze wszedł Grischok
Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy w meczu Widzew Łódź - Arka Gdynia 0:0.
45' Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej. W końcówce ożywili się jeszcze kibice. Piłkarze mogliby wziąć z nich przykład...
42' Interwencja Nolla...Obrońca Arki zrobił coś pomiędzy "foką", "szczupakiem", a próbą słynnego "skorpiona". Na szczęście dla przyjezdnych skończyło się na strachu dla gdynian.
41' Ostre wejście Panki, opatrywany jeden z gdynian.
38' Przewagę osiągnął Widzew. Z tyłu dobrze prezentuje się Madera, który zatrzymuje próby kontrataków Arki.
34' Moretto rozpoczyna swój "show". Bramkarz Arki podał do Widzewiaków, ale Sernas z Dzalamidze nie dali rady pokonać golkipera gdynian, który wybił na róg.
33' Szarża lewą stroną Dudu. Brazylijczyk "wpadł" w pole karne gości i wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale żaden z łodzian jej nie przejął.
31' Świetna szansa Riskiego. Po przypadkowym przejęciu piłki przez Widzewiaków, Panka podał głową do Fina, a ten strzelił z półobrotu z 6 metrów, ale w Moretto.
29' Pierwsza składna akcja Widzewa. Dzalamidze dobrze utrzymał się przy piłce, rozegrał przez linię obrony, Panka zagrał do Sernasa, ten sprytnie do Riskiego, a Fin przebiegł kilkanaście metrów i uderzył z czystej pozycji. Moretto miał problemy, ale ostatecznie złapał.
24' Na boisku leży jeden z piłkarzy Arki, który ucierpiał w starciu powietrznym z Broziem. To Ivanovski.
21' Przewaga Arki. Łodzianie cofnięci z tyłu i czekają na kontry. Na razie najlepiej radzi sobie Ben Radhia, który wybija co chwilę piłkę. Tunezyjczyk nawet wykonał efektowną przewrotkę.
15' Zaskakujące uderzenie Zawistowskiego z co najmniej 30 m i dobrze Mielcarz, który nie dał się zaskoczyć strzałem pod poprzeczkę.
13' Świetne wyjście Ivanovskiego, ale jeszcze lepiej kąt skrócił Mielcarz, który nie dał się zaskoczyć strzałem "podcinką".
11' Znów niezłe wejście Budki, ale dośrodkowanie zablokowane przez obrońcę. Rzut rożny dla Widzewa.
9' Dobre przejęcie Budki na 35 metrze od własnej bramki. Łódzki skrzydłowy podciągnął kilkanaście metrów i zagrał na wolne pole do Dzalamidze. Noll wygrał jednak walkę bar w bark z Gruzinem.
7' Trwa walka o panowanie w środku pola. Dobrze pressingiem grają Dzalamidze i Riski. Jak na razie najlepiej wypadają jednak kibice obu drużyn, który żywiołowo dopingują zespoły od początku.
2' Pierwszy strzał w światło bramki. Z dystansu uderzał Bruma, piłka w rękach Mielcarza.
1' Rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Arką Gdynia. Mecz poprzedziła minuta ciszy  dla uczczenia 6. rocznicy śmierci Jana Pawła II.

Piłkarze są już na boisku. Za chwilę rozpocznie się spotkanie.
Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 15 minut. Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się na murawie.