Widzew - Boruta Zgierz 3:1. Sparing [ZDJĘCIA]

Paweł Hochstim
Widzew - Boruta Zgierz 3:1. Sparing
Widzew - Boruta Zgierz 3:1. Sparing Grzegorz Gałasiński
Widzew rozegrał wygrany sparing z Borutą Zgierz. Po sparingu trener Widzewa Rafał Pawlak powiedział, że największe problemy są ze skutecznością i właśnie nad tym najwięcej trzeba pracować.

Widzew grał bez kilku podstawowych zawodników, którzy wyjechali na mecze różnych reprezentacji. Drużyna Widzewa długo męczyła się z Borutą. Do przerwy Boruta prowadził w Łodzi 1:0.

W drugiej połowie po bramkach Piotra Mrozińskiego, Tomasza Kowalskiego i Łukasza Staronia, Widzew zapewnił sobie zwycięstwo. Drużyna Widzewa wygrała przede wszystkim lepszym przygotowaniem motorycznym.

Widzew w niedzielę w Krośnie rozegra sparing z Karpatami. Spotkanie będzie główną częścią obchodów 85-lecia krośnieńskiego klubu.

Widzew Łódź - Boruta Zgierz 3:1 (0:1)

Gole: Piotr Mroziński (70), Tomasz Kowalski (80), Łukasz Staroń (85) - Krzysztof Baszczyński (37)

Widzew: Mielcarz (46, Krakowiak) - Płotka (60, Tomczyk), Augustyniak, Perez, Kaczmarek - Aleksejs Visnakovs, Okachi, Kasprzak (46, Mroziński), Alex Bruno (60, Kowalski) - Batrović (60, Staroń), Melunović. Trener: Rafał Pawlak.

Źródło: Widzew Łódź - Boruta Zgierz 3:1. Widzewiacy zwyciężyli w sparingu [ZDJĘCIA]