Zmiany tras tramwajów, sobota (8 września) w godzinach 8:30 - 11:00
• linia 2 DĄBROWA – Dąbrowskiego, Rzgowska, plac Niepodległości, Piotrkowska, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Limanowskiego, Aleksandrowska – SZCZECIŃSKA
• linia 3 AUGUSTÓW – Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Ogrodowa, Północna – PÓŁNOCNA
• linia 6 ŚLĄSKA – Niższa, Śmigłego-Rydza, Dąbrowskiego, Rzgowska, Piotrkowska, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Ogrodowa, Północna – PÓŁNOCNA
• linia 11 CHOCIANOWICE-IKEA – Pabianicka, rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Legionów, Zachodnia, Zgierska – HELENÓWEK
• linia 16 PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Piotrkowska, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska – ZGIERZ
• linia 16A PLAC NIEPODLEGŁOŚCI – Piotrkowska, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska – HELENÓWEK (na linii 16A w dniu 8 września br. nie będą kursowały tramwaje typu Cityrunner)
Zmiany tras obowiązują w obu kierunkach
* * * * *
Trasa linii Z1
- RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH – Pabianicka, Piotrkowska, Czerwona, Wólczańska, Mickiewicza, Kościuszki – KOŚCIUSZKI / MICKIEWICZA
- KOŚCIUSZKI / MICKIEWICZA – Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Pabianicka – RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH
Pierwszy odjazdy linii Z1 z pl. Niepodległości i Kościuszki/Mickiewicza odbędą się o godz. 9:10, częstotliwość kursowania – co około 10 min.
Ingres w katedrze w Łodzi. Abp Marek Jędraszewski przejmuje archidiecezję łódzką
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?