Turystyczna mapa Polski, czyli gdzie warto pojechać, przenocować, zjeść? Wakacje 2020 na horyzoncie

Artykuł sponsorowany GALERIA FIGUR STALOWYCH
Na poznawanie ciekawych zakamarków Polski dobry czas jest przez cały rok. Planujesz weekendowy wypad, krótkie wakacje czy 2-tygodniowy wypoczynek? Te miejsca warto odwiedzić.

Turystyczna mapa Polski powstała po to, by promować lokalne biznesy. Pinezki na mapie oznaczają ciekawe miejsca noclegowe, ale też restauracje czy bistro, w których dobrze zjesz, najczęściej regionalne potrawy.

Wszystko wskazuje na to, że wakacje w Polsce w tym roku będą normą. Coraz więcej Polaków, szuka noclegu w różnych częściach Polski. Pokój w hotelu z widokiem na morze, chata blisko górskiego szlaku, dom prowadzący agroturystykę czy apartament w centrum wielkiego miasta? Każdy z nas ma różne potrzeby i pragnienia.

Turystyczna mapa Polski, czyli gdzie na urlop?

Pamiętasz zabawę z dzieciństwa, w której krążyło się palcem po globusie i szukało najbardziej wymyślnego miejsca na świecie? Teraz możesz to zrobić, krążąc po mapie Polski. Nasz kraj kryje wiele perełek, które warto odkryć.

Zapytaj swojego handlowca o ofertę Wspieramy Polską Turystykę

Materiał oryginalny: Turystyczna mapa Polski, czyli gdzie warto pojechać, przenocować, zjeść? Wakacje 2020 na horyzoncie - Echo Dnia

Dodaj ogłoszenie