Talizman od serca

Partnerem cyklu jest Lilou

Okazywanie uczuć bliskim to najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować. Zwłaszcza teraz, gdy jeszcze bardziej potrzebujemy ciepła i bliskości. A kiedy jak nie właśnie w Święta możemy to zrobić w wyjątkowy sposób?

Lilou słynie z personalizowanej biżuterii, która podbiła serca fanów w Polsce i zagranicą. Twórczyni marki Magdalena Mousson-Lestang w każdy projekt wkłada wiele zaangażowania i emocji. Jako matka trójki synów wie, jak istotne są wartości oraz wspomnienia, które warto pielęgnować. Wygrawerowane imiona dzieci na serduszku, ważna data na koniczynie czy pozytywne motto na naszyjniku to talizmany pełne pięknych uczuć.

Nic więc dziwnego, że biżuteria Lilou stała obiektem pożądania. Uwielbiają ją top modelka Anna Jagodzińska, prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna czy tenisistka Agnieszka Radwańska, a także sławne amerykańskie aktorki Sandra Bullock i Halle Berry.

Projekty marki urzekają oryginalnością i designem a idea osobistego grawerunku, sprawia, że każdy z nas może wyrazić miłość, wdzięczność czy szczęście. Uśmiech na twarzy obdarowanej osoby jest bezcenny a wspólne chwile pełne magii. Magii, której potrzebuje każdy z nas. Wystarczy odwiedzić butik Lilou by poczuć się jak w bajce i stworzyć osobisty talizman o wyjątkowej symbolice.

www.lilou.pl

Materiał oryginalny: Talizman od serca - Opolskie Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie