Tak było podczas VII Biegu Niepodległości w Inowrocławiu. Wygrał Roman Kwiatkowski. Zdjęcia

Dominik Fijałkowski
Podczas VII Biegu Niepodległości w Inowrocławiu 5-kilomtrowa trasę pokonało 400 zawodniczek i zawodników Dominik Fijałkowski
W Inowrocławiu Święto Niepodległości obchodzono także na sportowo. M. in. odbył się VII Bieg Niepodległości ze startem i meta na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

W VII Biegu Niepodległości w Inowrocławiu uczestniczyło 400 zawodników. Nim wyruszyli na 5-kilometrową trasę pozowali oni do wielkiego zdjęcia w biało-czerwonych barwach. Potem była rozgrzewka, a po niej start. Trasa biegu poprowadzona była ulicami os. Rąbin, a start i meta imprezy znajdowała się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

Najszybciej 5-kilometrowy dystans pokonał Roman Kwiatkowski. Natomiast najszybsza panią okazała się Magdalena Gawrońska.