Szósty mecz piłkarek UKS SMS Łódź bez porażki!

HOF (opr.wm)
Szósty mecz piłkarek UKS SMS Łódź bez porażki
Trwa dobra passa drużyny UKS SMS Łódź w rozgrywkach pierwszej ligi piłki nożnej kobiet. W piętnastej kolejce łodzianki wygrały na swoim boisku 2:0 z Pelikanem Łowicz. To już szósty z rzędu mecz łodzianek bez porażki!

Pierwszą bramkę dla łódzkiej drużyny strzeliła w 25 minucie Julita Ziółkowska po zagraniu Dagmary Suskiewicz. Wynik spotkania w 89 minucie ustaliła Michalina Kowalska, która celnym strzałem wykończyła akcję Martyny Makowskiej i Kingi Łodej.

Łodzianki z dorobkiem 21 punktów zajmują czwarte miejsce w tabeli.

Drużyna UKS SMS Łódź zagrała w składzie: Paturaj – Pioruńska, Własny (M. Łodej), Chmal, Tomes – K. Łodej, Kurek, Walak (Makowska), Suskiewicz (Sarzalska) – Ziółkowska (Królikowska), Kowalska (Wykurz). Trener Sokołowski.

W najbliższą sobotę łodzianki zmierzą się w Koninie z Medykiem.