Sukces kolarzy K.S "Społem" na zawodach w Zamościu [ZDJĘCIA]

Red.
I Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Zamościu
I Seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Zamościu mat.prasowe K.S "Społem"
Kolarze K.S "Społem" zajęli podium podczas I Serii Pucharu Polski w kolarstwie szosowym.

W miniony weekend młodzi kolarze Klubu Sportowego „Społem” osiągnęli bardzo dobre rezultaty sportowe. Kolarze K.S. „Społem” w kategorii młodzik zdominowali zawody w Zamościu (23-24.04.2016) stanowiące I Serię Pucharu Polski w kolarstwie szosowym, Eliminację Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W jeździe indywidualnej na czas trzecie miejsce zajęła Julia Błaszkiewicz. Wśród chłopców Bartosz Rutkowski oraz Adam Woźniak zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. W wyścigu ze startu wspólnego Julia Błaszkiewicz zajęła pierwsze miejsce natomiast wśród chłopców pierwsze cztery miejsca zajęli Bartosz Rutkowski, Adam Woźniak, Jakub Lewandowski i Miłosz Mielczarek. Trenerem kolarskich młodzików K.S. „Społem” jest Jacek Grudzień.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0