Siatkówka: BBTS Bielsko-Biała pokonała Lotos Trefl Gdańsk (3:1) [ZDJĘCIA]

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk ulegli na własnym boisku drużynie BBTS Bielsko-Biała 1:3 (25:27, 25:17, 22:25, 19:25).

W sobotnie popołudnie siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk rozegrali mecz 7. kolejki I ligi siatkówki męskiej. Niestety, zaliczyli trzecią porażkę z rzędu.

Pierwszy set był w miarę wyrównany, z niewielką przewagą po stronie gości, którzy to po emocjonującej końcówce uzyskali przewagę 1:0. Jednak po przegranej, reprezentanci Gdańska śmiało pokonali w kolejnym secie Bielsko-Białą 25:27.
Kolejna część meczu to w zasadzie pogoń Trefla za BBTS. Goście już na początku zdobyli przewagę i utrzymali ją już do końca wygrywając z gospodarzami różnicą trzech punktów.

Czwarty set okazał się ostatnim. Ponownie to siatkarze z Bielska-Białej uzyskali zbierali więcej punktów na początku, jednak Gdańszczanie dogonili ich w osiągając remis 11:11. Kolejny punkt zdobywa ponownie Trefl osiągając prowadzenie 12:11, ale zaraz potem traci cztery. Taki mniej więcej stan, kilkupunktowej straty zespołu z Gdańska do drużyny z Bielska-Białej utrzymuje się do końca seta.
Bielsko-Biała wygrywa mecz 3:1 zabierając do domu 3 punkty.

Już w środę, 10 listopada, kolejny mecz - drużynę Lotosu Trefla gościć będzie na swoim boisku MKS Orzeł Międzyrzecz AZS AWF.

Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (25:27, 25:17, 22:25, 19:25)

Lotos Trefl Gdańsk: Jarosław Macionczyk, Stanisław Wawrzyńczyk, Waldemar Świrydowicz, Jorge Luis Hernandez Larreinaga, Thomas Edgar, Michał Kaczmarek, Michał Żurek (libero) oraz Daniel Wilk, Enrique de la Fuente, Patryk Szczurek

BBTS Bielsko-Biała: Maciej Kusaj, Jarosław Lech, John Dekker, Martin Vlk, Sebastian Warda, Sławomir Szczygieł, Radosław Szymczak (libero) oraz Tomasz Kalembka, Mateusz Leszczawski, Krzysztof Ferek, Kamil Gutkowski, Mateusz Wojtowicz

Czytaj codziennie: MMTrojmiasto.pl/Sport

Zobacz jakie możliwości daje Ci MMTrojmiasto.pl >>

Wybory w Trójmieście | Wygraj 500 zł | Piłkarska Ekstraklasa | Praca TrójmiastoDrogowe Miasto | Koncerty w Trójmieście | Pisz bloga | Matura 2011

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani