Ruch Chorzów - Cracovia 2:0 [zdjęcia]

MoDO
MoDO
Ruch Chorzów strzelił Cracovii na własnym boisku dwa gole. Pasy wciąż są w słabej formie ligowej.

Mecz rozpoczął się taktyczną przewagą miejscowego Ruchu. Gospodarze w pierwszych dziesięciu minutach trzykrotnie zaatakowali bramkę Pasów, na szczęście bezskutecznie.

Cracovia zrewanżowała się groźnie wyglądającą, ale również nieskuteczną akcją Nowaka, który z prawej strony strzelał na bramkę piłkarzy z Chorzowa.

Ruch był bliski zdobycia jednobramkowej przewagi w końcówce pierwszej połowy. Strzał Scherfechena z 25 metrów minimalnie minął bramkę.

W trwającej właśnie drugiej połowie zarysowała się wyraźna przewaga Ruchu. Z kilku akcji skuteczny okazał się strzał Sobczaka, który na główkę przyjął piłkę od Brzyskiego.

Wynik na 2:0 ustalony został już w doliczonym czasie gry, w 92. minucie.

Ruch Chorzów: Pilarz- Grzyb, Baran, Grodzicki, Nykiel -Zając, Scherfchen, Nowacki, Brzyski -Fabuś(45'Sobczak), Ćwielong

Cracovia: Cabaj- Wasiluk, Milosevic, Polczak, Kulig -Nowak, Baran, Kłus, Szeliga Krzywicki, Dudzic

Na meczu był wysłannik MMSilesii Jacek Tomaszewski. Zdjęcia były publikowane za pomocą aplikacji MoDo.