Chodzi o linię 73 i 89. Linia 73 będzie jeździła trasą: PLAC BARLICKIEGO - Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, św. Teresy, Włókniarzy, 11 Listopada - 11 LISTOPADA i w drugą stronę 11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, św. Teresy, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego - PLAC BARLICKIEGO.
Natomiast linia 89 pojedzie trasą: SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, św. Teresy, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Dworzec Łódź Żabieniec, Brukowa, Pojezierska, Włókniarzy, św. Teresy, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) i z powrotem ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, św. Teresy, Włókniarzy, Pojezierska, Brukowa, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, św. Teresy, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach autobusowych oraz tymczasowych:
- Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Stadion Start w kierunku wschodnim
- Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Zgierska w obu kierunkach
- Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Kalinowa w obu kierunkach
- Zgierska – Liściasta w obu kierunkach
Uwaga kierowcy! Zmianie ulegnie także organizacja ruchu na skrzyżowaniu Zgierska – św. Teresy. Będzie można skręcić w lewo z ulicy Zgierskiej w św. Teresy.
Czytaj: Jak dojechać na Mistrzostwa Świata w siatkówce w Łodzi? Za darmo! [wideo]
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?