Przerwany mecz Orła Łódź z Wybrzeżem Gdańsk [ZDJĘCIA]

dk
Żużlowcy Orła Łódź zremisowali z Wybrzeżem Gdańsk 30:30. Mecz został przerwany po dziesięciu wyścigach ze względu na zły stan toru.

Po dziesiątym biegu przy stanie 30:30 sędzia Michał Stec przerwał mecz trzeciej kolejki pierwszej ligi żużlowej Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk. Remis został dopisany do tabeli.

- Widziałem gorsze tory i sędziowie nie kończyli spotkań. Mogliśmy jechać - mówił po meczu zawodnik Orła Łódź Robert Miśkowiak .

Wybrzeże potwierdziło, że jest silną drużyną. Zupełnie nie miał problemu z nawierzchnią Troy Batchelor. Upadki zaliczyli Rohan Tungate oraz junior gości Marcin Turowski.

Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 30:30 [/b Orzeł: Hans Andersen - 9, Edward Mazur - 3+1, Rohan Tungate - 3+1, Aleksandr Łoktajew - 4, Robert Miśkowiak - 6, Michał Piosicki - 1, Arkadiusz Potoniec - 4. Wybrzeże: Kacper Gomólski - 6, Oskar Fajfer - 0, Renat Gafurow - 7+1, Anders Thomsen - 6+2, Troy Batchelor - 8, Dominik Kossakowski - 2, Marcin Turowski - 1.