Na konferencji prasowej w Fabryce Wełny w Pabianicach przedstawiono szczegóły inwestycji, także te dotyczące już rozpoczętego procesu rekrutacji © Arkadiusz Gola
[3/8]

Praca w Amazonie w Pabianicach: jakich pracowników szuka Amazon koło Łodzi. Zarobki w Amazonie? Amazon w Pawlikowicach 17.10.2019

Na konferencji prasowej w Fabryce Wełny w Pabianicach przedstawiono szczegóły inwestycji, także te dotyczące już rozpoczętego procesu rekrutacji.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska tzw. wstępne (pracownicy magazynowi, operatorzy wózków widłowych) oraz na stanowiska specjalistyczne, m.in. do działu HR, finansowego oraz działu IT. Na stanowiskach specjalistycznych wymagana jest znajomość języka angielskiego.

W Amazonie pracuje się nieco inaczej niż w innych firmach: na dwie 10-godzinne zmiany (na każdej zmianie są trzy przerwy) przez cztery dni w tygodniu.

Tak wygląda Amazon w Sosnowcu

Oferty pracy w Amazonie koło Łodzi. Praca w Amazonie? Ile można zarobić w Amazonie koło Łodzi? We wrześniu Amazon rekrutuje pracowników do swojego centrum w Pabianicach. Oferty pracy Amazonie w Łodzi. Pracę w Amazonie ma znaleźć tysiąc osób.