Pomysły na prezenty z okazji ślubu. Wybierz podarunek dla nowożeńców!

Materiał informacyjny SUPER PREZENTY

Zawarcie związku małżeńskiego to najważniejsza deklaracja, bo tyczy się miłości, bez której człowiek w wielu przypadkach nie jest w stanie odnaleźć miejsca w świecie. Poszukiwanie kogoś odpowiedniego odbywa się niekiedy latami, a kiedy mamy już pewność, że to z nim czy z nią chcemy spędzić resztę życia, pojawiają się nerwy związane z organizacją ślubu. Młodzi chcą, aby wszystko było perfekcyjne, zapadające w pamięć, niebanalne i magiczne. Tymi samymi kryteriami kierują się goście przy wyborze podarunku dla nowożeńców. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i pokaż parze młodej, że prezent z okazji ślubu może zaskakiwać, bawić i jeszcze bardziej zbliżać, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Prezenty dodające skrzydeł

Niewielu ludzi ma okazję, by unieść serce w przestworza, a nawet istnieją osoby, które nie rozpatrują tej aktywności w charakterze rozrywkowym. Wynika to z faktu, że sam lot wydaje się doświadczeniem prawie nieosiągalnym i przeznaczonym dla wąskiego grona. Być może było tak 10 lat temu, jednak w tym momencie istnieje wiele firm organizujących powietrzne żeglugi. Voucher na romantyczny lot balonem to nie tylko prezent na ślub, ale i niepowtarzalna okazja, by para młoda zapisała pierwszy rozdział księgi wspólnego życia słowami kolorowanymi błękitnymi głębinami nieba.

Każdy człowiek marzy, by choć raz w życiu zrobić coś szalonego. Niektórzy piorą białe z kolorowym, a jeszcze inni mieszają dwie zupki chińskie o różnych smakach. Jeśli jednak sądzisz, że młodzi pragną rozpocząć wspólne życie z czymś ambitnym na koncie, to podaruj im voucher na skok spadochronowy z desantowca! Już sama świadomość bycia 4 kilometry nad ziemią rozmiękcza serce, a kiedy otwiera się czasza spadochronu, czas i codzienne błahostki przestają mieć znaczenie.

Jeżeli już mowa o ekscytujących pomysłach na prezent ślubny, to trudno nie wspomnieć o locie widokowym nad panoramą Warszawy. Samolot, na którego pokład wejdzie para młoda, będzie sterowany przez doświadczonego, licencjonowanego pilota, będącego jednocześnie narratorem tej bajecznej opowieści. Skrzydła stalowego ptaka przecinają szafir przestworzy, a wzrok wędruje ku iglicom najwyższych warszawskich budowli. Czy nie jest to cudowny sposób, by spędzić czas tylko we dwoje?

Pielęgnacyjne prezenty ślubne

Romantycznie jest nie tylko na spacerze czy podczas kolacji – salon pielęgnacyjny też daje radę! Sprezentuj parze młodej chwilę ambrozji w siedlisku pożytku, którego moc wnika pod skórę i podsyca pozytywne doznania. Romantyczny masaż dla dwojga to defragmentacja ciała zaciśniętego okowami codzienności i dodatkowo niecodzienny sposób na randkę. Państwo młodzi rozgoszczą się wśród blasku języków świec, a lampka wina rozluźni ich przed tym cudownym doświadczeniem. Taki prezent ślubny jest niezwykle okazyjny cenowo, a przynosi tyle przyjemności, co zagraniczna wycieczka!

W parze wszystko jest lepsze i jeszcze bardziej intensywne, zwłaszcza gdy mowa o parze kumulującej się w saunie! Romantyczne spa dla dwojga to psychofizyczna podróż po najgłębszych zakątkach ludzkich pragnień oraz niesamowity prezent z okazji ślubu. Państwo młodzi spędzą czas w strefie wellness, wśród saun, łaźni, tężni solankowych, a nawet w kameralnym basenie. Kto wie, może wypowiedzą tam całe mrowie romantycznych słów? Następnie wykwalifikowane specjalistki z salonu Leśne Spa uraczą ich przebłyskiem ulgi przy pomocy odprężającego masażu.

A gdyby tak połączyć zwiedzanie oraz klimaty spa w jednym z najlepszych kurortów, jakie oferuje południowa Polska? Weekend w spa to nie tylko dwa dni sielanki na łonie natury we wsi uzdrowiskowej, ale również całe bukiety pożytecznych zabiegów dla ciała. Taki prezent ślubny wręczysz ukochanym, którzy marzą o chwili dla siebie, ze szczególnym naciskiem na akcent terapeutyczny. Nowożeńcy zaznają tu masaży, kąpieli w kapsułach kosmetycznych, ceremonii wellness oraz kuracji, które odseparują ich od codzienności, a wszystko to zostanie wzmocnione wszechobecną zielenią oraz orzeźwiającym tchnieniem górskiej przyrody.

Wybierz podróże!

Radawa to miejscowość z wyjątkowym klimatem! Ta kraina pięknych lasów zachęca do zwiedzania – świeżo upieczeni państwo młodzi odkryją tu dróżki do spacerowania i świetnie rozbudowane ścieżki rowerowe, które można przemierzać na wynajętych w ośrodku rowerach. Same pokoje czterogwiazdkowego hotelu zapisują się w pamięci kunsztem oraz klasą, a to dopiero początek! Voucher na pobyt w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa, który podarujesz zakochanym, pozwoli im skorzystać z basenów, saun oraz jacuzzi, a dodatkowo wykwalifikowane specjalistki wykonają masaż stemplami ziołowymi, będący idealnym sposobem na pozbycie się napięć mięśni po długich wycieczkach zielonymi szlakami podkarpackich dzieł natury.

To niesamowite, że od odczuwania stu procent szczęścia wystarczy… kilkunastoprocentowe wino! Mazowiecka Toskania może pochwalić się ogromną powierzchnią, wysoką jakością produkowanych win oraz mianem jednej z największych winnic na świecie. O smaku wybornych dzieł z tej krainy porośniętej kunsztem państwo młodzi przekonają się na własnych językach – w ramach vouchera na zwiedzanie winnicy przysługuje im degustacja pięciu win, a po spacerze zabiorą ze sobą sześć butelek szlachetnego trunku, będącego owocem pracy jednego z najwybitniejszych polskich enologów. Taki prezent dla dwojga zakupisz po bardzo okazyjnej cenie!

Prezent ślubny dla zakochanych smakoszy

Jeżeli zakochani należą do grupy smakoszy, ale jednocześnie wiesz, że kolacja powinna być wyjątkowa, zdecyduj się na podarowanie im vouchera wyrywającego się ze wszelkich schematów oraz codziennego banału. Przy kolacji w ciemności typowe jest tylko naciśnięcie klamki u wejściowych drzwi. Po przekroczeniu progu tego miejsca skwierczącego smakiem oczy szczęśliwej pary młodej zostaną przepasane opaską. Dzięki takiemu zabiegowi wzmacniają się pozostałe zmysły, co oznacza doznania smakowe wtłaczające się w pamięć na wieki! Restauracja Drukarnia mieści się na terytorium dawnej historycznej drukarni. To niezwykle inspirujące miejsce zostało zaaranżowane zupełnie na nowo za sprawą bujnej roślinności, kolorowych akcentów i zniewalająco padającego światła.

Zestawy podarunkowe dla nowożeńców

Zdarza się, że nie sposób odgadnąć, który z prezentów sprawiłby młodej parze największą radość, zwłaszcza że jest w czym wybierać, a niektóre oferty mogą trafiać w ich gusta tak samo! W takich przypadkach z pomocą przychodzą zestawy podarunkowe. To książeczki, które dodatkowo można zapakować w piękne pudełka na specjalne życzenie. Istotnym czynnikiem, decydującym o praktyczności takiego zestawu, jest fakt, iż osoby obdarowane samodzielnie wybiorą interesującą ich aktywność spośród kilkudziesięciu zawartych w katalogu. W takim razie, które z zestawów najbardziej pasowałyby do świeżo upieczonych małżonków? Zanim odpowiemy na to pytanie, przypominamy o konieczności zachowania romantycznego akcentu i właśnie dlatego najtrafniejszy będzie wybór spośród trzech zestawów: Super Chwile we Dwoje, Romantyczny Wyjazd oraz Super Smaki.

W pierwszym z nich para młoda odnajdzie całe mnóstwo atrakcji o różnym charakterze – zarówno ekstremalnym, jak i wypoczynkowym czy nawet kulinarnym. Super Chwile we Dwoje będą zatem doskonałym prezentem z okazji ślubu dla pary, której nie znamy aż tak dobrze, by wycelować precyzyjnie w preferencje. Drugi z katalogów, czyli Romantyczny Wyjazd, możesz podarować parze młodej, co do której jesteś pewien, że pragną podróży, lecz nie potrafisz określić, gdzie konkretnie młodzi chcieliby wyjechać. To właśnie tutaj zakochani odnajdą propozycje pobytu w najlepszych oraz najpiękniejszych hotelach rozsianych po każdym możliwym zakątku Polski! Zestaw Super Smaki to z kolei super prezentowy dekalog wszystkich miłośników kuchni całego świata. Nowożeńcy odnajdą tu restauracje wymykające się z ram typowych doświadczeń kulinarnych; zakochani uraczą swoje kubki smakowe niezwykłymi dziełami gastronomicznych artystów. Zestaw oferuje kolacje w większości polskich miast, a każda z tych fabryk pyszności częstuje zmysły pięknem, zarówno na poziomie czysto estetycznym, jak i tym związanym z samymi potrawami oraz sztuką kucharską.

Super Prezenty to ponad trzy tysiące ekscytujących, wzruszających oraz zabawnych przeżyć, wśród których każde z nich odciska bezterminowy ślad w ludzkiej pamięci. W kategorii „prezenty ślubne” umieściliśmy te podarunki, które otwierają przed nowożeńcami nowe perspektywy, ukazują piękno, a do tego są swego rodzaju parafką, jaka powinna zostać złożona na związku małżeńskim.

obrazek

Materiał oryginalny: Pomysły na prezenty z okazji ślubu. Wybierz podarunek dla nowożeńców! - Wrocław Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie