Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Widzew Łódź vs Cracovia

  Już w najbliższą niedzielę 4 maja na łódzkim stadionie odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Widzewa Łódź z Cracovią. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo w gronie najbliższych, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zwalczyć o rodzinne zaproszenie na mecz Widzew Łódź vs Cracovia? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Widzew Łódź vs Cracovia, który odbędzie się już 4 maja na łódzkim stadionie oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 1 maja włącznie. Warto jednak zgłosić się jak najszybciej! Etap głosowania potrwa od 30 kwietnia do 2 maja do godz 11.

  Po tym czasie do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru pesel), aby móc odebrać bilety bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swoim!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Uważałeś w szkole? Sprawdź, co wiesz na temat chemii w życiu codziennym! QUIZ

  Inne plebiscyty