Polecamy

„Odważysz się na zjazd najdłuższą - 320-metrową? - czytamy na stronie Park of Poland © Materiały Prasowe Park of Poland
[3/21]

Park of Poland jedyny taki park w Polsce. Kiedy otwarcie Park of Poland? Jakie ceny? Zobacz zdjęcia atrakcji 6 lutego 2020

„Odważysz się na zjazd najdłuższą - 320-metrową? - czytamy na stronie Park of Poland. - To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla! Albo startuj z wysokości ponad 19 metrów i pędź z zawrotną prędkością niczym torpeda przez ponad 200 metrów zakrętów i wiraży!”.

Kolejną atrakcją jest zjeżdżalnia Shark Bowl. Korzystanie z niej pozwala płynąć w sam środek wodnego lejka. Jeśli ktoś wybierze zjeżdżalnię Hunters Raft Race II, to będzie zjeżdżać na specjalnych jedno- lub dwuosobowych tratwach wartkim nurtem o ostrym nachyleniu. A Green Mamba to długa i kręta zjeżdżalnia. Ma blisko 300 metrów długości, z punktem startowym na wysokości ponad 20 metrów!

Nie zabraknie basenu z falami. Jest też symulator surfingu. Natomiast w basenie termalnym czekają na gości jacuzzi i hydromasaż.

>>>>

PARK OF POLAND takiego miejsca rozrywki jeszcze w Polsce nie było. Najdłuższa zjeżdżalnia w Europie, drugi co do wielkości park wodny na naszym kontynencie. A wszystko 70 kilometrów od Łodzi, na trasie do Warszawy. Otwarcie Park of Poland we Wręczy koło Mszczonowa odbędzie się 20 lutego.

Najnowsze wiadomości

reklama