Polecamy

Park of Poland powstał  na 20-hektarowej działce koło Mszczonowa, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8 © Materiały Prasowe Park of Poland
[1/21]

Park of Poland jedyny taki park w Polsce. Kiedy otwarcie Park of Poland? Jakie ceny? Zobacz zdjęcia atrakcji 6 lutego 2020

Park of Poland powstał na 20-hektarowej działce koło Mszczonowa, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8. Znajduje się dokładnie we wsi Wręcza w odległości 40 km od Warszawy i 70 km od Łodzi. Suntago Wodny Świat to pierwszy etap budowy olbrzymiego kompleksu rozrywkowego Park of Poland. Ma być czynny codziennie. Każdego dnia będzie mógł przyjąć nawet 15 tys. osób. Rocznie ma go odwiedzać milion miłośników wodnych rozrywek.

Budowa Suntago Wodnego Świata kosztuje około 150 mln euro. Projekt jest finansowany ze środków własnych inwestora oraz kredytów bankowych. Inwestorem jest firma Global City Holdings, znana w Polsce m.in. z sieci kin Cinema City. Projekt powstaje we współpracy z niemiecką Grupą Wund. Jak zapewniają właściciele Park of Poland, to drugi co do wielkości taki park po francuskim Disneylandzie, a największy w Polsce i Europie Środkowo--Wschodniej. Goście będą mieli do dyspozycji 32 zjeżdżalnie. Będzie wśród nich także 320-metrowa, uważana za największą w Europie.

>>>>

PARK OF POLAND takiego miejsca rozrywki jeszcze w Polsce nie było. Najdłuższa zjeżdżalnia w Europie, drugi co do wielkości park wodny na naszym kontynencie. A wszystko 70 kilometrów od Łodzi, na trasie do Warszawy. Otwarcie Park of Poland we Wręczy koło Mszczonowa odbędzie się 20 lutego.

Najnowsze wiadomości

reklama