Na konferencji prasowej w Fabryce Wełny w Pabianicach przedstawiono szczegóły inwestycji, także te dotyczące już rozpoczętego procesu rekrutacji © Arkadiusz Gola
[3/8]

Oferty pracy w Amazonie. Amazon w Pawlikowicach szuka pracowników do pracy od września Praca w Amazonie koło Łodzi: zarobki 21.09.2019

Na konferencji prasowej w Fabryce Wełny w Pabianicach przedstawiono szczegóły inwestycji, także te dotyczące już rozpoczętego procesu rekrutacji.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska tzw. wstępne (pracownicy magazynowi, operatorzy wózków widłowych) oraz na stanowiska specjalistyczne, m.in. do działu HR, finansowego oraz działu IT. Na stanowiskach specjalistycznych wymagana jest znajomość języka angielskiego.

W Amazonie pracuje się nieco inaczej niż w innych firmach: na dwie 10-godzinne zmiany (na każdej zmianie są trzy przerwy) przez cztery dni w tygodniu.

Tak wygląda Amazon w Sosnowcu

Praca w Amazonie koło Łodzi. Jakie są oferty pracy w Amazonie? We wrześniu Amazon rekrutuje pracowników do swojego centrum w Pabianicach. Oferty pracy Amazonie w Łodzi. Pracę w Amazonie ma znaleźć tysiąc osób.