Oferty pracy w Amazonie. Amazon w Pawlikowicach szuka pracowników do pracy od września Praca w Amazonie koło Łodzi: zarobki 21.09.2019

Andrzej Gębarowski
Andrzej Gębarowski
Zaktualizowano 
Centrum Amazona w Pawlikowicach rekrutuje pracowników. Jakie są oferty pracy w łódzkim Amazonie? Fot. Amazon
Praca w Amazonie koło Łodzi. Jakie są oferty pracy w Amazonie? We wrześniu Amazon rekrutuje pracowników do swojego centrum w Pabianicach. Oferty pracy Amazonie w Łodzi. Pracę w Amazonie ma znaleźć tysiąc osób.

Amazon działa w Polsce od 2014 r. W tym czasie stworzył ponad 14 tys. stałych miejsc pracy w pięciu centrach logistycznych na południu i zachodzie kraju. Teraz przyszła pora na centrum Polski - budynek w Pawlikowicach, o powierzchni ponad sześciu boisk piłkarskich, będzie pierwszym w Polsce wysoce specjalistycznym obiektem Amazona odpowiedzialnym za dystrybucję, m.in. płynów i aerozoli.

Jakie są oferty pracy w Amazonie w Pabianicach?

Pracownicy nowego centrum będą odbierać, składować, pakować i wysyłać do klientów zamówione produkty. Z Pawlikowic będą rozprowadzane różne produkty użytkowe (w tym chemia gospodarcza i środki czystości) oraz produkty przemysłowe w szczelnych, bezpiecznych opakowaniach.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Na konferencji prasowej w Fabryce Wełny w Pabianicach przedstawiono szczegóły inwestycji, także te dotyczące już rozpoczętego procesu rekrutacji.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska tzw. wstępne (pracownicy magazynowi, operatorzy wózków widłowych) oraz na stanowiska specjalistyczne, m.in. do działu HR, finansowego oraz działu IT. Na stanowiskach specjalistycznych wymagana jest znajomość języka angielskiego.

W Amazonie pracuje się nieco inaczej niż w innych firmach: na dwie 10-godzinne zmiany (na każdej zmianie są trzy przerwy) przez cztery dni w tygodniu.

Przedstawiciele Amazona zaprzeczyli, jakoby w firmie były złe warunki pracy - doniesienia o tym nazwali „legendą”. W pawlikowickim centrum będą m.in. dogodne warunki do zjedzenia posiłku - zaprojektowano trzy kantyny, w tym jedną na 500 osób.

Amazon zaprzecza, jakoby w firmie były złe warunki pracy

Amazon koło Łodzi rekrutuje pracowników

Magdalena Skwarek, odpowiedzialna za rekrutację do centrum w Pawlikowicach, podkreśla, że w Amazonie funkcjonują mechanizmy umożliwiające szybki awans i dokształcanie załogi.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Pięcioletni program wyłaniania liderów Amazona umożliwia awans od kierownika obszaru do dyrektora zarządzającego. Firma nie skąpi na szkolenia pracowników - każdy może liczyć na ponad 20 tys. zł na podnoszenie kwalifikacji.

W opinii Magdaleny Skwarek rekrutacja do najnowszego centrum Amazona przebiega pomyślnie i po skompletowaniu załogi możliwe będą w przyszłości następne rekrutacje.

Amerykański Amazon to światowy gigant sprzedaży wysyłkowej. Na świecie działa ponad 175 centrów logistyki tej firmy, w tym ponad 40 w ośmiu krajach Europy. W Polsce Amazon zainwestował do tej pory 4 mld zł i zatrudnił 14 tys. osób.

Praca w Amazonie w Pabianicach

Warto dodać, że aby zapewnić dogodny dojazd do centrum Amazona, na odcinku 500 metrów przebudowano drogę wojewódzką nr 485, wyposażając ją w pas z pierwszeństwem przejazdu, a także w pas do skrętu w lewo.

Obok budynku powstanie również parking na 312 miejsc postojowych dla samochodów osobowych i 14 miejsc dla autobusów.

Oferty pracy Amazonie w Łodzi: 22.09.2019

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Wideo

Materiał oryginalny: Oferty pracy w Amazonie. Amazon w Pawlikowicach szuka pracowników do pracy od września Praca w Amazonie koło Łodzi: zarobki 21.09.2019 - Dziennik Łódzki

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
21 września, 20:00, Sebo:

I gdzie jest napisane o zarobkach bo jakoś mnie to umklo w natłoku tych informacji gdzie i kogo poszukują do pracy

Bezpośrednio w ogłoszeniu o pracę była stawka 20zl za godzinę... Także same kokosy... Polska jest tania i dlatego nawet Amazon przywiało.

S
Sebo

I gdzie jest napisane o zarobkach bo jakoś mnie to umklo w natłoku tych informacji gdzie i kogo poszukują do pracy

o
observatore Romano
5 września, 19:41, Fit:

Zapier....jak roboty,a za pare lat jak stracicie zdrowie to dostaniecie kopa w du...

Tak jak w Japonii, Bolek ubek obiecywał, no i wyszło, że dotrzymał słowa chociaż to łazęga oszust i pijaczyna, ojciec pijaczków i narkomanów, nawet podkuchenna, ze szkolnej stołówki nie mogła z nim wytrzymać!

U
Uważaj na Amazon

Lepiej omijać szerokim łukiem amazon z resztą kto mądrzejszy i da się zwerbowac jakimś cudem i tak odejdzie kuszenie na początku super opcjami i warunkami a później ciężki obóz pracy

E
Ehhh...

Jezusicku Maryja 312 miejsc parkingowych na 500 osób na zmianę. Toć to nędzniej niż w Lumiledsie gdzie parking to w teorii tylko

z
złośliwiec
27 sierpnia, 08:28, erre:

Wg mnie dobra praca dla okolicznej wiejskiej ludnosci oraz dla Pabianiczan.

27 sierpnia, 09:26, złośliwiec:

Owszem, dla tych, którzy mają nie wiecej niż 40 lat i nienaganne zdrowie do cieżkiej, fizycznej pracy. Starsi i słabsi bedą padać, jak muchy, szczególnie w warunkach rozpadającego sie systemu opieki zdrowotnej. W ten sposób, drogą naturalnej selekcji, z biegiem lat Polacy staną sie narodem młodych, tepych osiłków do najprostszych, fizycznych prac. Reszta po prostu bedzie szybko wymierać. Czyli dorobek rzekomej "wolności" wywalczonej w 1989 roku to dokładnie to, co planował dla Polaków niejaki pan Hitler.

28 sierpnia, 07:43, Ala:

No patrz. A za komuny 3/4 ludzi pracowało fizycznie, w fabrykach i na budowach :)

29 sierpnia, 17:02, złośliwiec:

Może twoi przodkowie żyli w jakiejś komunie, może twoi starzy cie po pijaku w narkomansko-pijackiej komunie spłodzili. Moi rodzice i ja, mieszkaliśmy w POLSCE, która akurat wtedy nazywała sie Ludowa. Do dziś korzystasz z ogromnego majątku, który po tamtej POLSCE pozostał - tylko wyjątkowy cham jest zdolny opluwać czasu i ludzi, z których dorobku korzysta.

Za POLSKI Ludowej liczba absolwentów szkół średnich i wyższych wzrosła kilkanaście razy, a reszta przynajmniej zdobyła wykształcenie zasadnicze zawodowe - co było ogromnym postepem wobec przedwojennego zacofania, kiedy jakieś 90% populacji kończyło edukacje na poziomie szkoły podstawowej, przy czym na wsiach były to zwykle 4 klasy i do roboty w pole.

POLSKA Ludowa dokonała cudu edukacyjnego zachowując jednocześnie bardzo wysoki poziom kształcenia. Ja w liceum (lata 80-te) korzystałem z podreczników do matematyki dla politechnik, natomiast obecni studenci politechnik mogliby sie uczyć z moich podreczników licealnych. Od reki moge ci podać zagadnienia z matematyki, które kiedyś realizowano w szkołach średnich, a które teraz omawia sie dopiero na I roku studiów i tylko niektórych.

Po 1989 roku zaczelo sie rozdawnictwo dyplomów dyletantom, w czym najpierw celowały szkółki prywatne, a wkrótce dołączyły państwowe. Tak sie tresuje populacje roboli do amazonów i przygłupawych kredytobiorców do ograbiania przez zagraniczne banki.

Dlatego w POLSCE Ludowej produkowano np. mikroprocesory, a teraz polski "przemysł" nie jest w stanie odtworzyć tego prostego procesora sprzed ponad 35 lat! (o nowszych nie wspomne).

Praca robotnika w PRL-owskiej fabryce czy na budowie wymagała nieporównanie wyższych kwalifikacji niż bieganie jak chomik po magazynie.

Jeszcze masz coś "śmiesznego" do powiedzenia?

31 sierpnia, 1:28, Ela:

Brawo. Wychowałam się i wyuczyłam w tamtych czasach. Były jakie były. Dzisiaj pracując w sklepie liczę bez kalkulatora czego nie można powiedzieć o młodym personelu

Polska Ludowa miała swoje wady i zalety, a skończyła się, bo wyczerpała swoje możliwości rozwojowe. Cesarstwo Rzymskie też upadło, ale z jego osiągnięć świat korzysta do dziś i je docenia. Edukacja była wielkim sukcesem PRL - a przecież właśnie na tym buduje się wszystko. Można sobie wymyślać nie wiem jaki system społeczno-ekonomiczny, a on i tak upadnie bez dobrze wykształconych kadr. Mam kolegę, właściciela niedużej firmy - mówi, że do wszystkich prac wymagających konkretnych kwalifikacji technicznych zatrudnia wyłącznie ludzi z pokolenia 40 . Młodsi mają po prostu dwie lewe ręce do jakichkolwiek prac wymagających wiedzy technicznej. Przy czym nie jest to wina tych młodych ludzi. Po 1989 roku zrujnowano w Polsce system szkolnictwa zawodowego - to gdzie mieli się nauczyć? A kto utrzyma Polskę przy życiu za 20 lat, kiedy zadanie to spadnie na niedouczonych lekarzy, inżynierów itd. Ze świecą trzeba będzie szukać zwykłego hydraulika czy budowlańca - bo wykształcenie takich ludzi trwa i kosztuje. Dziś jest już problem ze znalezieniem nauczycieli zawodu, bo w ciągu ostatnich 20 lat zmienili zajęcie, odeszli na emerytury albo pożegnali się z tym światem. A do biegania po magazynach wystarczy wykształcenie podstawowe.

Kłaniam się.

G
Gość
27 sierpnia, 12:40, Gość:

tam potrzeba głupich i silnych

racja

J
Jakub
28 sierpnia, 7:42, dsdsew:

Wole pracowac w amazonach niż u polskich buraków płacących psie pieniądze i nie dajacych nawet umowy o pracę. O płatnych urlopach już nei wspomnę.

Racja ! Pozdrawiam

F
Fit

Zapier....jak roboty,a za pare lat jak stracicie zdrowie to dostaniecie kopa w du...

G
Gość
28 sierpnia, 07:42, dsdsew:

Wole pracowac w amazonach niż u polskich buraków płacących psie pieniądze i nie dajacych nawet umowy o pracę. O płatnych urlopach już nei wspomnę.

no widzisz tak dobrze w amazonie,a chętnych nie ma,wolą u tych polskich buraków jak ich nazywasz.przemawia przez ciebie zazdrość i typowo małomiasteczkowa zawiść dupku.

E
Ela
27 sierpnia, 08:28, erre:

Wg mnie dobra praca dla okolicznej wiejskiej ludnosci oraz dla Pabianiczan.

27 sierpnia, 09:26, złośliwiec:

Owszem, dla tych, którzy mają nie wiecej niż 40 lat i nienaganne zdrowie do cieżkiej, fizycznej pracy. Starsi i słabsi bedą padać, jak muchy, szczególnie w warunkach rozpadającego sie systemu opieki zdrowotnej. W ten sposób, drogą naturalnej selekcji, z biegiem lat Polacy staną sie narodem młodych, tepych osiłków do najprostszych, fizycznych prac. Reszta po prostu bedzie szybko wymierać. Czyli dorobek rzekomej "wolności" wywalczonej w 1989 roku to dokładnie to, co planował dla Polaków niejaki pan Hitler.

28 sierpnia, 07:43, Ala:

No patrz. A za komuny 3/4 ludzi pracowało fizycznie, w fabrykach i na budowach :)

29 sierpnia, 17:02, złośliwiec:

Może twoi przodkowie żyli w jakiejś komunie, może twoi starzy cie po pijaku w narkomansko-pijackiej komunie spłodzili. Moi rodzice i ja, mieszkaliśmy w POLSCE, która akurat wtedy nazywała sie Ludowa. Do dziś korzystasz z ogromnego majątku, który po tamtej POLSCE pozostał - tylko wyjątkowy cham jest zdolny opluwać czasu i ludzi, z których dorobku korzysta.

Za POLSKI Ludowej liczba absolwentów szkół średnich i wyższych wzrosła kilkanaście razy, a reszta przynajmniej zdobyła wykształcenie zasadnicze zawodowe - co było ogromnym postepem wobec przedwojennego zacofania, kiedy jakieś 90% populacji kończyło edukacje na poziomie szkoły podstawowej, przy czym na wsiach były to zwykle 4 klasy i do roboty w pole.

POLSKA Ludowa dokonała cudu edukacyjnego zachowując jednocześnie bardzo wysoki poziom kształcenia. Ja w liceum (lata 80-te) korzystałem z podreczników do matematyki dla politechnik, natomiast obecni studenci politechnik mogliby sie uczyć z moich podreczników licealnych. Od reki moge ci podać zagadnienia z matematyki, które kiedyś realizowano w szkołach średnich, a które teraz omawia sie dopiero na I roku studiów i tylko niektórych.

Po 1989 roku zaczelo sie rozdawnictwo dyplomów dyletantom, w czym najpierw celowały szkółki prywatne, a wkrótce dołączyły państwowe. Tak sie tresuje populacje roboli do amazonów i przygłupawych kredytobiorców do ograbiania przez zagraniczne banki.

Dlatego w POLSCE Ludowej produkowano np. mikroprocesory, a teraz polski "przemysł" nie jest w stanie odtworzyć tego prostego procesora sprzed ponad 35 lat! (o nowszych nie wspomne).

Praca robotnika w PRL-owskiej fabryce czy na budowie wymagała nieporównanie wyższych kwalifikacji niż bieganie jak chomik po magazynie.

Jeszcze masz coś "śmiesznego" do powiedzenia?

Brawo. Wychowałam się i wyuczyłam w tamtych czasach. Były jakie były. Dzisiaj pracując w sklepie liczę bez kalkulatora czego nie można powiedzieć o młodym personelu

z
złośliwiec
27 sierpnia, 08:28, erre:

Wg mnie dobra praca dla okolicznej wiejskiej ludnosci oraz dla Pabianiczan.

27 sierpnia, 09:26, złośliwiec:

Owszem, dla tych, którzy mają nie wiecej niż 40 lat i nienaganne zdrowie do cieżkiej, fizycznej pracy. Starsi i słabsi bedą padać, jak muchy, szczególnie w warunkach rozpadającego sie systemu opieki zdrowotnej. W ten sposób, drogą naturalnej selekcji, z biegiem lat Polacy staną sie narodem młodych, tepych osiłków do najprostszych, fizycznych prac. Reszta po prostu bedzie szybko wymierać. Czyli dorobek rzekomej "wolności" wywalczonej w 1989 roku to dokładnie to, co planował dla Polaków niejaki pan Hitler.

28 sierpnia, 07:43, Ala:

No patrz. A za komuny 3/4 ludzi pracowało fizycznie, w fabrykach i na budowach :)

Może twoi przodkowie żyli w jakiejś komunie, może twoi starzy cie po pijaku w narkomansko-pijackiej komunie spłodzili. Moi rodzice i ja, mieszkaliśmy w POLSCE, która akurat wtedy nazywała sie Ludowa. Do dziś korzystasz z ogromnego majątku, który po tamtej POLSCE pozostał - tylko wyjątkowy cham jest zdolny opluwać czasu i ludzi, z których dorobku korzysta.

Za POLSKI Ludowej liczba absolwentów szkół średnich i wyższych wzrosła kilkanaście razy, a reszta przynajmniej zdobyła wykształcenie zasadnicze zawodowe - co było ogromnym postepem wobec przedwojennego zacofania, kiedy jakieś 90% populacji kończyło edukacje na poziomie szkoły podstawowej, przy czym na wsiach były to zwykle 4 klasy i do roboty w pole.

POLSKA Ludowa dokonała cudu edukacyjnego zachowując jednocześnie bardzo wysoki poziom kształcenia. Ja w liceum (lata 80-te) korzystałem z podreczników do matematyki dla politechnik, natomiast obecni studenci politechnik mogliby sie uczyć z moich podreczników licealnych. Od reki moge ci podać zagadnienia z matematyki, które kiedyś realizowano w szkołach średnich, a które teraz omawia sie dopiero na I roku studiów i tylko niektórych.

Po 1989 roku zaczelo sie rozdawnictwo dyplomów dyletantom, w czym najpierw celowały szkółki prywatne, a wkrótce dołączyły państwowe. Tak sie tresuje populacje roboli do amazonów i przygłupawych kredytobiorców do ograbiania przez zagraniczne banki.

Dlatego w POLSCE Ludowej produkowano np. mikroprocesory, a teraz polski "przemysł" nie jest w stanie odtworzyć tego prostego procesora sprzed ponad 35 lat! (o nowszych nie wspomne).

Praca robotnika w PRL-owskiej fabryce czy na budowie wymagała nieporównanie wyższych kwalifikacji niż bieganie jak chomik po magazynie.

Jeszcze masz coś "śmiesznego" do powiedzenia?

h
hłe hłe

Musisz byc szybki,gibki i dyspozycyjny za nie całe 5 euronów.

G
Gość
28 sierpnia, 07:42, dsdsew:

Wole pracowac w amazonach niż u polskich buraków płacących psie pieniądze i nie dajacych nawet umowy o pracę. O płatnych urlopach już nei wspomnę.

boś durny sprzedawczyk i cymbał.

A
Ala
27 sierpnia, 08:28, erre:

Wg mnie dobra praca dla okolicznej wiejskiej ludnosci oraz dla Pabianiczan.

27 sierpnia, 09:26, złośliwiec:

Owszem, dla tych, którzy mają nie wiecej niż 40 lat i nienaganne zdrowie do cieżkiej, fizycznej pracy. Starsi i słabsi bedą padać, jak muchy, szczególnie w warunkach rozpadającego sie systemu opieki zdrowotnej. W ten sposób, drogą naturalnej selekcji, z biegiem lat Polacy staną sie narodem młodych, tepych osiłków do najprostszych, fizycznych prac. Reszta po prostu bedzie szybko wymierać. Czyli dorobek rzekomej "wolności" wywalczonej w 1989 roku to dokładnie to, co planował dla Polaków niejaki pan Hitler.

No patrz. A za komuny 3/4 ludzi pracowało fizycznie, w fabrykach i na budowach :)

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3