MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Mixer Regionalny Łódzkie 2017 już w sobotę!

Andrzej Gębarowski
Na najbardziej znanej ulicy w Łodzi pojawią się przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.
Na najbardziej znanej ulicy w Łodzi pojawią się przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego. Krzysztof Szymczak
Mixer Regionalny Łódzkie 2017” odbędzie się po raz czternasty. Tym razem 2 września na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Jak co roku, będzie to największa impreza promująca województwo łódzkie. Na wszystkich mieszkańców regionu oraz gości, którzy zechcą w tym dniu odwiedzić nasze miasto, czeka mnóstwo atrakcji, wydarzeń towarzyszących oraz koncertów. Impreza odbędzie się na odcinku Piotrkowskiej od ul. Struga do al. Piłsudskiego. Zacznie się już o godz. 10.

Mixer zapewni wiele atrakcji na stoiskach wystawienniczych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: dzieci i młodzież oraz dorośli. Na najbardziej znanej ulicy w Łodzi zagoszczą też przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z całego województwa łódzkiego. Każdy będzie mógł zapoznać się z działalnością gmin oraz innych podmiotów działających w regionie.

W Pasażu Schillera zagra Scena Regionalna z zespołami muzycznymi z naszego województwa. Klasycznym akcentem będzie występ Zespołu Diamanti wraz z Orkiestrą Teatru Muzycznego w Łodzi. Artyści wystąpią z koncertem Muzyka Świata.

Podczas imprezy swoją twórczość zaprezentuje ponad stu wystawców, w tym koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania, stowarzyszenia działające przy samorządach, regiony partnerskie, zespoły ludowe i inne grupy artystyczne.

Na odwiedzających stoiska czekają prezentacje prac lokalnych artystów: rzeźby, wycinanki, ceramika, hafty itp.

Osoby, które szukają atrakcyjnych miejsc do zwiedzania w centralnej Polsce, będą mogły zapoznać się ofertą turystyczną gmin i powiatów, zaś na osoby zainteresowane kulturalną stroną województwa czeka atrakcyjny program instytucji kultury m.in. teatrów.

Uczestnictwo w imprezie będzie także doskonałą okazją, aby skosztować wyjątkowych, lokalnych wyrobów kulinarnych, z których słynie nasz region.

Poza częścią wystawienniczą, Mixer tradycyjnie może pochwalić się bogatym zestawem wydarzeń towarzyszących. Podczas imprezy zaprezentują się służby mundurowe, reprezentowane między innymi przez: Komendę Wojewódzką Policji, Wojskową Komendę Uzupełnień oraz Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego.

Będzie można również zapoznać się z zagadnieniami ochrony zdrowia i skorzystać z badań spirometrycznych, pomiarów poziomu glukozy, profilaktyki badania piersi i poprosić o poradę na stoiskach szpitali Samorządu Województwa Łódzkiego.

W Pasażu Schillera Łódzki Dom Kultury zorganizuje strefę złożoną z kilku tematycznych „wysp”: Reymont, Galerie, Dzieci, Piłsudski, ŁDK oraz 60+. Partnerem Mixera będą również Targi Ekonomii Społecznej.

Mixer Regionalny Łódzkie 2017 jest doskonałą okazją dla wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego oraz gości z innych regionów, aby poznać unikalną ofertę środkowej części Polski.

Wstęp na Mixer będzie bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronach www.mixer.lodzkie.pl i wmiksuj się w Łódzkie!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Błysk i cekiny czyli gwiazdy w Cannes

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lodz.naszemiasto.pl Nasze Miasto