Polecamy

Miłośnicy teatralnych improwizacji będą mogli znów oglądać grupę Teatr ITO na scenie Monolis
[1/43]

Łódź. Teatr improwizacji IMPRO ATAK ITO zaprasza na scenę Monopolis! Całkowicie improwizowana bajka hitem w nowej przestrzeni dla sztuki?

Miłośnicy teatralnych improwizacji będą mogli znów oglądać grupę Teatr ITO na scenie Monolis. W ostatni weekend aktorzy teatru improwizacji dali trzy przedstawienia. W ten weekend będzie można obejrzeć jedno, adresowane do najmłodszych.

- "Improbajka" z dopiskiem - "Bajka nie tylko dla dzieci" to bajka, która otwiera najmłodszych na emocje, sztukę i zabawę – mówi Magdalena Stefanik. - Jako widzowie przeniosą się oni, niczym Alicja w Krainie Czarów, do bajecznego świata po drugiej stronie lustra. To będzie niesamowita podróż w głąb wyobraźni dzieci o rodziców, którzy w trakcie naszych spektakli będą razem z nimi.Teatr improwizacji IMPRO ATAK ITO znów pojawi się na scenie Monopolis! Tym razem w niezwykłej, improwizowanej bajce dla najmłodszych, którą będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę (21 lutego). Czy grupa na stałe zagości na deskach Monopolis?

Najnowsze wiadomości

reklama