- Zobacz wyniki Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2012- Zobacz też uczestników biegu na 10 kilometrów |
W związku z jutrzejszym (15 kwietnia) II Łódź Maratonem Dbam o Zdrowie, pasażerowie MPK Łódź muszą liczyć się z licznymi utrudnieniami.**Zmianie ulegną trasy tramwajów linii: 4, 7, 15, 15A, 43 i 46 oraz autobusów linii: **6, 50, 50A, 51A, 51B, 52, 55, 57, 59, 65, 65A, 69, 69A, 69B, 70, 70A, 72, 74, 77, 78, 78A, 80, 83, 86, 96, 97, 98, 99A i Z2.
Dodatkowo zostanie uruchomiona autobusowa linia 98A, natomiast linie 76 i 99 rozpoczną kursowanie od godziny 15.30. W godzinach 6.00-15.30 tramwaje linii 10 będą kursowały z częstotliwością 10 min. Linia A zostaje zawieszona przez cały dzień. Zmiany polegają głównie na częściowej zmianie trasy lub na jej skróceniu.
Zmiany 14 kwietnia (od godz. 16:00 do zjazdów do zajezdni) |
Linia 6 (MUK): OS. 650-LECIA (Zgierz) - Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Musierowicza, Piątkowska, Armii Krajowej, Długa, Popiełuszki, Śniechowskiego, Konstantynowska, Szczecińska, św. Teresy, Kaczeńcowa, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Szczecińska, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Krzemieniecka, Bandurskiego, Włókniarzy - DWORZEC ŁÓDŹ KALISKA - Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Konstantynowska, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Szczecińska, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Kaczeńcowa, św. Teresy, Szczecińska, Konstantynowska, Śniechowskiego, Popiełuszki, Długa, Armii Krajowej, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa - OS. 650-LECIA (Zgierz)
Zmiany 15 kwietnia (od godz. 8:00 - 12:30) |
Linia 4: DĄBROWA - Dąbrowskiego, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska - HELENÓWEK
Linia 7: ŚLĄSKA- Niższa, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Narutowicza, Kilińskiego,
Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Cmentarna, Ogrodowa,
Srebrzyńska - KOZINY
Linia 15: TELEFONICZNA - działki, Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa,
Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Paderewskiego, Rzgowska - KURCZAKI
Linia 15A: TELEFONICZNA - działki, Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa,
Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki,
Pabianicka - CHOCIANOWICE-IKEA
Linia 43: TELEFONICZNA – Telefoniczna, działki, Pomorska, Kilińskiego, Północna,
Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Konstantynowska - LUTOMIERSK
Linia 46: ZDROWIE - Konstantynowska, Legionów, Zachodnia, Zgierska, Zgierz - OZORKÓW
Zmiany 15 kwietnia (od porannych wyjazdów z zajezdni do około 15:30) |
Linia 50 i 50A: TUSZYŃSKA (RZGÓW) - Tuszyńska, Rudzka - GADKA STARA -
Rudzka, Pabianicka, plac Niepodległości, Rzgowska - PLAC NIEPODLEGŁOŚCI - Pabianicka, Rudzka – GADKA STARA - Rudzka, Tuszyńska - TUSZYŃSKA (RZGÓW)
Linie 51A i 51B: WĘGLOWA - Knychalskiego, Narutowicza, Uniwersytecka, Palki, Strykowska, Wycieczkowa, Okólna - ŁAGIEWNIKI - Droga Krajowa 71 - SKOTNIKI - Droga Krajowa 71 - ŁAGIEWNIKI - Okólna, Wycieczkowa, Strykowska, Palki, Uniwersytecka, Narutowicza, Składowa - WĘGLOWA
Linia 52: KURCZAKI - Kurczaki, Rzgowska, Paderewskiego, Pabianicka, Jana Pawła II, Obywatelska, Nowe Sady – NOWE SADY - Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska, Kurczaki - KURCZAKI
Linia 55: LOTNISKO - Pienista, Obywatelska, Politechniki, Pabianicka, plac
Niepodległości, Rzgowska, Zarzewska, Praska, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Tymienieckiego, Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Olechowska, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Olechowska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Przędzalniana, Tymienieckiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Suwalska, Zarzewska, Rzgowska, plac Niepodległości, Pabianicka, Politechniki, Obywatelska, Elektronowa, Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Waltera Janke, Pienista - LOTNISKO
Linia 57: KARPACKA - Paderewskiego, Pabianicka, plac Niepodległości, Rzgowska,
Zarzewska, Praska, Przybyszewskiego, Kilińskiego, Narutowicza, Uniwersytecka, Palki, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Marysińska - MARYSIŃSKA (stadion) - Marysińska, Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Palki, Uniwersytecka, Narutowicza, POW, Składowa, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tymienieckiego, Kilińskiego, Przybyszewskiego, Suwalska, Zarzewska, Rzgowska, plac Niepodległości, Pabianicka, Paderewskiego - KARPACKA
Linia 59: ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Próchnika, Zachodnia – ZACHODNIA/LEGIONÓW - Zachodnia, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI
Linia 65: LOTNISKO - Maczka, Pienista, Obywatelska, Włókniarzy (wiaduktem nad
Mickiewicza), 1. Maja, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Zawiszy, Franciszkańska, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Inflancka, Franciszkańska, Organizacji WiN, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Legionów, Włókniarzy (wiaduktem nad
Mickiewicza), Obywatelska, Pienista, Maczka - LOTNISKO
Linia 65A: NOWE SADY - Nowe Sady, Elektronowa, Nowe Sady, Waltera-Janke,
Obywatelska, Włókniarzy (wiaduktem nad Mickiewicza), 1. Maja, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Zawiszy, Franciszkańska, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Inflancka, Franciszkańska, Organizacji WiN, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka Legionów, Włókniarzy (wiaduktem nad Mickiewicza), Obywatelska, Waltera-Janke, Nowe Sady - NOWE SADY
Linia 69: DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW - Służbowa, Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady, Waltera-Janke, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Maratońska (wewnętrzna), Popiełuszki, Maratońska, Nowy Józefów - NOWY JÓZEFÓW - Nowy Józefów, Maratońska, Popiełuszki, Maratońska (wewnętrzna), Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Waltera-Janke, Obywatelska, Politechniki, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW
Linia 69A: DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW - Służbowa, Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Politechniki, Obywatelska, Waltera-Janke, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Maratońska (wewnętrzna), Popiełuszki - KUSOCIŃSKIEGO - Popiełuszki, Maratońska (wewnętrzna), Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Waltera-Janke, Obywatelska, Politechniki, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW
Linia 69B: DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW - Służbowa, Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady, Waltera-Janke, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Maratońska (wewnętrzna), Popiełuszki - KUSOCIŃSKIEGO - Popiełuszki, Maratońska (wewnętrzna), Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Waltera-Janke, Obywatelska, Politechniki, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW
Linia 70 i 70A: CH "PTAK" - Droga Krajowa nr 1 - USTRONNA - Rzgowska, Broniewskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Uniwersytecka, P.O.W. - WĘGLOWA - Składowa, Knychalskiego, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Broniewskiego, Rzgowska - USTRONNA - Droga Krajowa nr 1 - CH "PTAK"
Linia 72: JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Olechowska, Tomaszowska, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Rzgowska - PLAC NIEPODLEGŁOŚCI - Rzgowska, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tomaszowska, Olechowska, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
Linia 74: HUTA JAGODNICA - Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Kaczeńcowa,
św. Teresy, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, św. Teresy, Kaczeńcowa, Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno - HUTA JAGODNICA
Linia 76: zawieszona od porannych wyjazdów do około 15:30
Linian 77: DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW - Służbowa, Puszkina, Przybyszewskiego,
Lodowa, Wedmanowej, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Przędzalniana, Fabryczna, Abramowskiego, Sienkiewicza - POGOTOWIE RATUNKOWE - Sienkiewicza, Wigury, Kilińskiego, Fabryczna, Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Wedmanowej, Lodową, Przybyszewskiego, Puszkina, Techniczna, Manewrowa, Puszkina, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW
Linia 78: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia Legionów, Gdańska, Próchnika, Zachodnia - ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO - Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Linia 78A: ROJNA - Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia Legionów, Gdańska, Próchnika, Zachodnia - ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO - Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska,, Traktorowa, Rojna - ROJNA
Linia 80: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima -
WYDAWNICZA
Linia 83: SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa,
Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Włókniarzy, Zielona, 1. Maja, Żeligowskiego, 6. Sierpnia, Żeromskiego - PLAC BARLICKIEGO - Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Włókniarzy, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
Linia 86: DWORZEC ŁÓDŹ KALISKA - Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Zielona,
Żeromskiego - PLAC BARLICKIEGO - Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska -
DWORZEC ŁÓDŹ KALISKA
Linia 96: JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego,
Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Źródłowa, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna - ROJNA - Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zgierska, Wojska Polskiego, Źródłowa, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
Linia 97: ROJNA - Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Niesięcin, Podchorążych, Złotno - ZŁOTNO/PODCHORĄŻYCH - Złotno, Zasieczna, Podchorążych, Niesięcin, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna - ROJNA
Linia 98: JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego,
Puszkina, Rokicińska, Augustów, Służbowa, Maszynowa, Puszkina - ROKICIŃSKA - Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
Linia 98A: NOWY JÓZEFÓW - Nowy Józefów, Maratońska, Popiełuszki -
WYSZYŃSKIEGO/POPIEŁUSZKI - Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki, Maratońska, Nowy Józefów - NOWY JÓZEFÓW
Linia 99: zawieszona od porannych wyjazdów do około 15:30
Linia 99A: 11. LISTOPADA - 11. Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Łąkowa, Karolewska - DWORZEC ŁÓDŹ KALISKA - Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11. Listopada - 11. LISTOPADA
Linia Z2: WYCIECZKOWA - Warszawska, Inflancka, Franciszkańska, Organizacji
WiN, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Próchnika, Zachodnia – ZACHODNIA/LEGIONÓW - Zachodnia, Zgierska, Zawiszy, Franciszkańska, Inflancka, rondo Powstańców 1863 r., Warszawska - WYCIECZKOWA
Linia 6 (MUK): OS. 650-LECIA (Zgierz) - Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Musierowicza, Piątkowska, Armii Krajowej, Długa, Popiełuszki, Śniechowskiego, Konstantynowska, Szczecińska, św. Teresy, Kaczeńcowa, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Szczecińska, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska - DWORZEC ŁÓDŹ ŻABIENIEC - Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Szczecińska, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Kaczeńcowa, św. Teresy, Szczecińska, Konstantynowska, Śniechowskiego, Popiełuszki, Długa, Armii Krajowej, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa - OS. 650-LECIA (Zgierz)
Czytaj więcej o
komunikacji w Łodzi:
Derby Łodzi 2012| Student na rowerze | Kolory ulic Łodzi | Konkursy | Widzew Łódź | ŁKS Łódź|PKP - rozkład jazdy| Karaoke w Łodzi| Auto Radar |
Filip Chajzer o MBTM
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?