ŁKS - Mechanik Radomsko 1:0

Paweł Strzelecki, (opr. dem)
W meczu sparingowym wygrał z Mechanikiem Radomsko 1:0. Spotkanie odbyło się w Kleszczowie w wiosennych warunkach. Termometr na boisku wskazywał siedem stopni C w plusie

W Kleszczowie ŁKS pokonał reprezentanta trzeciej ligi. W pierwszej połowie meczu rozgrywanego na boisku ze sztuczną nawierzchnią, ŁKS miał zdecydowaną przewagę. Ełkaesiacy wypracowali wiele sytuacji bramkowych, ale wykorzystali tylko jedną.

Smucą kontuzje trzech czołowych zawodników ŁKS - Adriana kasztelana, Radosława Jurkowskiego i Adam Patory.

ŁKS - Mechanik Radomsko 1:0 (1:0)
Gol: 1:0 - Okoński (29)
ŁKS I połowa: Wojtysiak - Słyścio, Zimoń, Salski, Mordalski - Sarafiński, Ślęzak, Hajduczek, Okoński, Kasztelan (20, Jurkowski) - Patora.
ŁKS II połowa: Przybylski - Majcherowicz, Zimoń, Walemcik, Mordalski - Jurkowski, Adamski, Surowiec, Jankiewicz, Sarafiński - Patora (57, Ślęzak)

Źródło: ŁKS - Mechanik Radomsko 1:0. Łodzianie pokonali trzecioligowca