ŁKS Łódź vs Śląsk Wrocław (relacja minuta po minucie)

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj ze Śląskiem Wrocław. ...
Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj ze Śląskiem Wrocław. ... Śląsk Wrocław
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali dzisiaj ze Śląskiem Wrocław 1:2. Zobaczcie jak na żywo relacjonowaliśmy ten mecz.
Euro 2012: strefa kibica w Łodzi powstanie przy Hali Sportowej? [wizualizacje]

Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmują dzisiaj (11 grudnia) Śląsk Wrocław. Dla obu drużyn jest to ostatni mecz o stawkę w tym roku. Łodzianie i wrocławianie mają jednak zupełnie inne nastroje i cele do osiągnięcia. Gospodarze dzisiejszego spotkania walczą o punkty, aby się utrzymać, goście natomiast są liderem tabeli.

Pojedynek ze Śląskiem będzie wyjątkowy dla trenera Ryszarda Tarasiewicza. Spędził on większość swojej kariery piłkarskiej i trenerskiej właśnie we Wrocławiu. Jak ustawi swoją drużynę w starciu ze swoim "ukochanym" klubem? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Śląsk Wrocław**.

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław

(Wynik końcowy)

1 : 2 (1:0)

Bramki: 1:0 A. Łukasiewicz (10. min.) 1:1 P. Kaźmierczak (78. min.) 1:2 M. Wasiluk (88. min.)

B. Wyparło - C. Stefańczyk, M. Łabędzki, P. Klepczarek, B. Romańczuk (73. M. Mięciel), A. Łukasiewicz, R. Pruchnik, M. Kascelan, M. Smoliński (63. S. Szałąchowski), M. Saganowski
M. Kelemen - P. Celeban, J. Fojut, D. Pietrasiak, M. Pawelec (65. M. Wasiluk), D. Sztylka, S. Dudek, P. Ćwielong (64. P. Kaźmierczak), Ł. Madej (43. Ł. Gikiewicz), S. Mila, W. Sobota

Żółte kartki: Romańczuk, Kascelan (ŁKS) Pietrasiak (Śląsk)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 1:2. Wkrótce zapraszamy także do obejrzenia foto i wideorelacji z dopingu kibiców i gry oraz przeczytania pomeczowych opinii.
90'+4 Dośrodkowanie w pole karne Śląska, Pruchnik strzela głową - niecelnie.
90' Mecz potrwa jeszcze 4 minuty.
Wasiluk zdobył bramkę strzałem głową po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego. Bliski skutecznego wybicia futbolówki z linii bramkowej był jeszcze Kaczmarek, ale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła. Po golu trener Lenczyk wyściskał się mocno z Madejem, mówiąc mu, że to jednak on miał rację ze zmianami.
88' 1:2 Wasiluk!
87' Wyparło ratuje swój zespół wyjściem na 25 metr.
84' Nieprawdopodobny pinball w polu karnym łodzian. Piłka odbijała się to od jednego, to od drugiego zawodnika. Ostatecznie strzał obok lewego słupka.
82' Mięciel wychodził sam na sam, jeszcze mógł podawać lepiej ustawionemu Szałąchowskiemu, ale zabrakło dokładności.
80' Groźnie przed bramką gości, ale sędzia odgwizduje faul na Kelemenie. Na dzisiejszym spotkaniu jest 2575 widzów.
Kaźmierczak strzelił głową po dośrodkowaniu z lewej strony Wasiluka - podwójna zmiana trenera Lenczyka wypaliła więc idealnie. Kaźmierczak też skrywał radość po zdobyciu gola - kiedyś grał w ŁKS-ie.
78' Gol, 1:1 Przemysław Kaźmierczak
73' Marcin Mięciel wchodzi za Romańczuka. Niespokojnie na trybunach. Na razie jeszcze kibice się nie biją...
71' Na murawie leży Łabędzki, który ofiarnie interweniował przy strzale Dudka.
69' Kaczmarek uderza z wolnego z ok. 30 m na wprost bramki. Piłka ląduje w rękach Kelemena.
67' Kascelan z ponad 30 metrów, piłka przelatuje nad poprzeczką.
66' Żółta kartka dla Szałachowskiego za symulowanie.
64' Trener Lenczyk wprowadza dwie "wieże". Przemysław Kaźmierczak za Ćwielonga, a Marek Wasiluk zmienia Pawelca.
63' Sebastian Szałachowski wchodzi za Smolińskiego. Po chwili kolejna dobra okazja dla gospodarzy, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę.
61' Smoliński świetnie przedarł się prawą stroną i wyłożył piłkę Romańczukowi, który fatalnie pudłuje.
57' Gikiewicz umieszcza piłkę w siatce łodzian...ale sędzia boczny wskazał spalonego.
54' Tym razem żółta dla Pietrasiaka.
52' Doskonała okazja Saganowskiego. Napastnik ŁKS-u w sytuacji sam na sam trafia tylko w Kelemena, dobitka Smolińskiego niecelna. Po chwili jeszcze żółta kartka dla Kascelana.
51' Mila strzela z wolnego, Wyparło pewnie łapie.
49' Róg dla ŁKS-u. Wrzucił Kaczmarek, kocioł w polu karnym Śląska, ale obrońcy w końcu wybijają piłkę.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 1:0.
45' Sędzia dolicza 2 minuty. Wrocławianie na połowie ŁKS-u, ale nie potrafią sobie stworzyć klarownej sytuacji.
43' Gikiewicz zastępuje Madeja, czyli zawodnik, który grał w ŁKS-ie w I lidze, zastępuje wychowanka biało-czerwono-białych. Madej był wyraźnie niezadowolony ze zmiany i nie omieszkał powiedzieć tego trenerowi Lenczykowi.
40' Rozpoczęła się "walka" pomiędzy kibicami. Szczęście w nieszczęściu, że "tylko" na niecenzuralne okrzyki... A do wejścia przygotowuje się Łukasz Gikiewicz.
38' Kascelan leży na murawie. Potrzebna pomoc medyczna.
35' Kaczmarek wrzuca z rzutu wolnego, z podobnego miejsca, jak przy strzelonej bramce, ale tym razem o wiele za mocno. Piłka wyleciała za linię końcową.
34' Żółta kartka dla Soboty za faul na Kaczmarku.
33' Strzał Dudka z rzutu wolnego na róg wybija Wyparło. Wydaje się jednak, że sędzia mur ustawił o wiele za daleko.
27' Saganowski o włos od podwyższenia! Kaczmarek dośrodkował z prawej strony, "Sagan" dołożył nogę, ale piłka przeleciała obok słupka.
25' Mila zakręcił lewą nogą z prawej strony pola karnego w długi róg bramki, na szczęście dla gospodarzy - niecelnie.
24' Smoliński z półwoleja sprzed pola karnego...ale to nie rugby...
23' Smoliński wywalczył rzut rożny dla łodzian.
20' Kaczmarek ładnie minął dwóch rywali i próbował podać na wolne pole do Saganowskiego. Trafił jednak piłką w plecy kolegi.
18' Kascelan strzela z 18 metrów...niecelnie. Wcześniej Smoliński nie doszedł do dośrodkowania Saganowskiego.
16' Mocny strzał Dudka sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje obok słupka.
15' Żółta kartka dla Romańczuka.
12' Wyparło ratuje swój zespół przed utratą gola!
Łukasiewicz strzelił gola w sposób, do jakiego przyzwyczaił łódzkich kibiców - strzałem głową. Dośrodkowywał z rzutu wolnego z lewej strony Kaczmarek - to też już tradycyjnie. Warto podkreślić, że Łukasiewicz po zdobytej bramce się nie cieszył, przypomnijmy, że do ŁKS-u jest wypożyczony właśnie ze Śląska.
10' GOOOOL! 1:0 Antoni Łukasiewicz!
8' Rzut wolny dla Śląska na 30 metrze od bramki łodzian, ale kończy się tylko na strachu. Kibice wspierają Wyparłę, skandując "Bodzio W.".
6' Madej uciekł prawą stroną, ale dośrodkowanie zbyt mocne. Po chwili Sobota świetnie podaje do Mili, ale ten nie zdołał ułożyć dobrze nogi, wchodząc na piłkę wślizgiem.
2' Pierwsza interwencja Wyparły, który powrócił do łódzkiej bramki. Strzał Dudka nie mógł jednak zrobić krzywdy.
1' Punktualnie o godzinie 14.30 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy ŁKS-em Łódź a Śląskiem Wrocław. Kto wygra mecz? Piszcie swoje propozycje wyników w komentarzach.
Godzina 14.20 - Jesteśmy na stadionie, za chwilę podamy pierwsze składy obu drużyn.
Godzina 11.35 - Do rozpoczęcia meczu pozostały niecałe 3 godziny. Kibiców zapraszamy do zapoznania się z naszym plebiscytem -"Tak dopingują polscy kibice!".