ŁKS Łódź vs Jagiellonia Białystok (relacja minuta po minucie)

marek saganowski,łks łódź
marek saganowski,łks łódź Robert Zwoliński
Piłkarze ŁKS-u zremisowali dzisiaj z Jagiellonią Białystok 0:0. Zapraszamy do zobaczenia relacji jaką na żywo przeprowadziliśmy z tego meczu.
Euro 2012: strefa kibica w Łodzi powstanie przy Hali Sportowej? [wizualizacje]

Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmują dzisiaj (26 listopada) Jagiellonię Białystok. Jest to ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2011/2012 T-Mobile Ekstraklasy. Nie oznacza to jednak pożegnania z ligową piłką w tym roku. Zarówno łodzianie, jak i białostoczanie rozegrają jeszcze po dwa spotkania.

Dla obu drużyn punkty są bardzo ważne. Ełkaesiacy potrzebują oddalić się od strefy spadkowej, z kolei przyjezdni chcieliby zbliżyć się do czołówki. Kto będzie bardziej zdeterminowany? Czy trener Ryszard Tarasiewicz poradzi sobie z klubem, w którym kiedyś pracował? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Jagiellonia Białystok**.

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

(Wynik końcowy)

1 : 1 (1:0)

Bramki: 1:0 A. Łukasiewicz (16. min.) 1:1 A. Norambuena (63. min., karny)

P. Velimirović - P. Golański (46. M. Bykowski), P. Klepczarek, M. Łabędzki, M. Kaczmarek, C. Stefańczyk, A. Łukasiewicz, M. Smoliński, D. Kłus, S. Szałachowski (46. B. Romańczuk), M. Saganowski
T. Ptak - G. Bartczak, A. Skerla, T. Cionek, A. Norambuena, T. Kupisz, R. Grzyb, G. Arłukowicz (57. V. Kukol), Hermes (57. M. Gigauri), M. Cetković (79. M. Burkhardt), J. Pawłowski

Żółte kartki: Saganowski, Łabędzki, Łukasiewicz, Klepczarek (ŁKS) Skerla, Gigauri (Jagiellonia)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS Łódź remisuje z Jagiellonią Białystok 1:1. Później zapraszamy też do zobaczenia foto i wideorelacji z meczu i dopingu kibiców.
90'+3 Tomasz Nowak zmienia jeszcze Smolińskiego.
90' Druga połowa potrwa jeszcze 3 dodatkowe minuty.
89' Bykowski wrzuca z prawej, Saganowski zgrywa, ale Smoliński nie poszedł do końca.
87' Kłus zwija się z bólu na murawie, trener Tarasiewicz o mało nie wyszedł z siebie, domagając się faulu. Jaga rozpocznie od autu.
85' Łukasiewicz goni piłkę wychodzącą na aut...i przewraca się...
83' Łabędzki za lekko do Velimirovicia, ten wybija...piłka odbija się od Pawłowskiego i leci w stronę bramki, ale przelatuje obok słupka...
79' Żółta kartka dla Gigauriego za spięcie z Kłusem. Po chwili Burkhardt zmienia Cetkovicia.
77' Żółta kartka dla Kłusa za faul w środkowej strefie boiska, choć wydaje się, że pomocnik ŁKS-u interweniował czysto.
76' Stefańczyk znów podłączył się prawą stroną, ładnie wrzucił i strzał głową Kłusa. Kończy się tylko na rzucie rożnym dla łodzian. Do wejścia w Jadze przygotowuje się Marcin Burkhardt.
75' Saganowski strzela mocno po rzucie rożnym z 25 metrów, ale piłka trafia w mur.
73' Znów korner dla gospodarzy i po raz kolejny przyjezdni wybijają piłkę zmierzającą w kierunku bramki.
71' Ptak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Kaczmarka z rzutu rożnego.
67' Prosty błąd Smolińskiego i Stefańczka, którzy nie potrafili wymienić ze sobą piłki stojąc metr od siebie.
64' Znów błąd Klepczarka, Kupisz do Pawłowskiego i Velimirović w ostatniej chwili broni na raty.
63' 1:1 Alexis Norambuena
62' Klepczarek fauluje w polu karnym Pawłowskiego. Sędzia dyktuje jedenastkę i karze łodzianina żółtą kartką, chociaż wydaje się, że i czerwień byłaby w tej sytuacji zasadna.
60' Kłus, grający z opatrunkiem na głowie, pada w polu karnym rywali. Gwizdek sędziego milczy.
57' Vladimir Kukol zmienia Arłukowicza, a Merabi Gigauri (nie mylić z Merabem Gabunią :) ) wchodzi za Hermesa.
56' Świetny rajd prawą stroną Bykowskiego, kończy się rogiem dla łodzian.
54' Łodzianie wyszli z dobrą kontrą, ale nie udało im się jej skutecznie wykończyć.
51' Stefańczyk potrzebuje pomocy medycznej. Kibice ŁKS-u po przerwie wywiesili transparent, na któym widnieje hasło: "Daj z siebie wszystko zanim powiesz basta!".
49' Kąśliwe uderzenie Kaczmarka z wolnego broni w ostatniej chwili Ptak, dobitka łodzian trafia w obrońców gości.
48' Ofensywna szarża Stefańczyka, który jest faulowany z boku pola karnego, na ok. 16 m od linii końcowej.
46' Rozpoczęła się druga połowa. Podwójna zmiana w ŁKS-ie. Za Golańskiego wszedł Maciej Bykowski, za Szałachowskiego Bartosz Romańczuk.
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 1:0
45'+2 Saganowski faulowany przez Skerlę, sędzia puszcza grę, bowiem piłkę przejął Szałachowski, który wbiegł w pole karne, ale zamiast strzelać próbował jeszcze podawać, co skończyło się przejęciem futbolówki przez gości. a pochwałę zasługuje sędzia Piotr Wasielewski, który ukarał w najbliższej przerwie gry Skerlę żółtą kartką.
45' Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.
44' Żółta kartka dla Łukasiewicza.
42' Trochę komiczna sytuacja - Golański z Szałachowskim patrzą na trenera Tarasiewicza, pytając który ma zostać z tyłu, a który iść do przodu. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby...z drugiej strony boiska nie trwała gra.
41' Ostre dośrodkowanie z rogu Kaczmarka i znów Łukasiewicz był blisko. Piłka przelatuje obok słupka.
39' Teraz ucierpiał Golański, lekarze sygnalizują, że potrzebna będzie zmiana.
38' Pawłowski opatrywany na murawie.
36' Kolejne groźne wrzucenie piłki przez ełkaesiaków w pole karne gości, zabrakło centymetrów Saganowskiemu.
34' Bartczak wybija piłkę z linii bramkowej! Bliscy zdobycia gola byli Kłus i Saganowski.
32' Żółta kartka dla Łabędzkiego za faul przy linii końcowej boiska.
30' Velimirović pewnie chwyta piłkę po kolejnej wrzutce Bartczaka.
27' Saganowski fauluje Cionka. Żółta kartka dla ełkaesiaka.
26' Przebudzili się goście. Kilka groźnych dośrodkowań z prawej strony i raz bliski przecięcia toru lotu piłki był Kupisz.
24' Cetković leży na murawie.
22' StrzałNorambueny z linii pola karnego zablokowany, później ręka gracza Jagiellonii.
20' Smoliński na środku boiska rozegrał do lewej strony do Szałachowskiego, ten ruszył z piłką, minął kilku zawodników i zagrał do Saganowskiego. "Sagan" nie zdołał już celnie odegrać do Smolińskiego.
Łukasiewicz zdobył gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony boiska przez Marcina Kaczmarka. Strzelec gola uderzał dwukrotnie na bramkę.
16' GOOOOOLLL!!! Antoni Łukasiewicz 1:0!
14' Kaczmarek moooocno...niecelnie.
12' Saganowski dobrym pressingiem zmusza rywali do wybicia piłki na aut.
8' Nad stadionem pojawiło się na chwilę słońce. Czy będzie to dobry znak dla któregoś z zespołów?
6' Na razie ełkaesiacy bardzo niedokładnie sobie podają. Co innego goście, którzy kilkoma podaniami potrafią przemieścić piłkę o kilkadziesiąt metrów do przodu.
4' Łodzianie na połowie Jagiellonii. Już drugi rzut rożny dla ŁKS-u.
1' Punktualnie o 13.30 rozpoczął się mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok.
Godzina 13.18 - Jesteśmy już na stadionie. Spotkanie rozpocznie się za ok. 12 minut. Za chwilę podamy składy obu drużyn.
Godzina 10.35 - Do rozpoczęcia meczu pozostały niecałe 3 godziny. Kibiców zapraszamy do zapoznania się z naszym plebiscytem -"Tak dopingują polscy kibice!".