ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała (relacja minuta po minucie)

Studiomk (archiwum mmlodz.pl)
Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali dzisiaj z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1. Zapraszamy do przejrzenia relacji na żywo z tego meczu.
Przypomnij sobie jak wyglądał mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Białą w poprzednim sezonie

Piłkarze ŁKS-u Łódź wracają dzisiaj (30 września) na własny stadion i zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Choć będzie to pojedynek dwóch beniaminków T-Mobile Ekstraklasy, to emocji dostarcza już przed spotkaniem. Łodzianie zadebiutują tak naprawdę przed własnymi kibicami, co może ich albo sparaliżować, albo wręcz przeciwnie - dodać sił i wiary we własne umiejętności.

W poprzednim sezonie ŁKS i Podbeskidzie grały ze sobą dwukrotnie w I lidze i padły dwa remisy - w Bielsku 1:1, w Łodzi 0:0. Z podziału punktów w dzisiejszym spotkaniu bardziej byliby chyba zadowoleni goście. Ełkaesiacy spróbują natomiast wygrać po raz pierwszy w roli gospodarza. Czy im się uda? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Podbeskidzie Bielsko-Biała**.

ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

(Wynik końcowy)

2 : 1 (0:0)

Bramki: 0:1 R. Demjan (47. min.) 1:1 S. Szałachowski (55. min.) 2:1 M. Saganowski (65. min.)

P. Velimirović - C. Stefańczyk (63. M. Bykowski), M. Łabędzki, P. Klepczarek, P. Golański (46. T. Nowak), S. Szałachowski (79. R. Pruchnik), M. Kascelan, A. Łukasiewicz, M. Kaczmarek, M. Saganowski, M. Mięciel
M. Bąk - S. Cienciała, J. Dancik, B. Konieczny, K. Król, S. Patejuk, P. Koman (39. F. Metelka), D. Łatka, L. Kohen, A. Cieśliński (46. R. Demjan), A. Sikora (68. M. Sacha)

Żółte kartki:

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1! Później zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu oraz z dopingu kibiców wraz z wideorelacją.
90'+2 Na murawie leży Saganowski. Mocno ucierpiał w starciu z jednym rywalem. Sędzia konsekwentnie nie pokazuje kartki.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Łukasiewicz padł w okolicach środkowej linii boiska, jego koledzy oczekiwali, że Podbeskidzie wybije piłkę na aut, ale tak się nie stało. Łodzianie zapomnieli chyba, jak niedawno ich trener powiedział, że oni sami będą grać do gwizdka sędziego.
88' Przyjezdnym się spieszy, ale gospodarze skutecznie zwalniają tempo i starają się kontrolować grę.
86' Ełkaesiacy mądrze utrzymują się przy piłce.
83' Nowak nie potrafił przyjąć piłki będąc sam w polu karnym rywali...
83' I znów rożny dla gości...
81' Czwarty z rzędu rożny dla Podbeskidzia. Zakończył Sacha, składając się do potężnego uderzenia z dystansu, a nie trafiając w ogóle w piłkę. W odpowiedzi Nowak zagrał fatalnie w kontrze 3 na 2.
79' Szałachowski opuszcza plac gry. Zastępuje go Radosław Pruchnik.
75' Szałachowskiego łapią skurcze. Krótka przerwa, łodzianie uzupełniają płyny.
73' Kapitalny strzał prostym podbiciem Kaczmarka z 25 metrów. Bąk odbija przed siebie.
68' Mariusz Sacha wchodzi w miejsce Sikory. Velimirović "wypluwa" piłkę, ale nie było w pobliżu rywali.
Marek Saganowski strzelił gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
65' GOOOOOOOLLLL!!! 2:1!! Saganowski!
63' Velimirović świetnie paruje piłkę nad poprzeczką. Maciej Bykowski zmienia Stefańczyka.
60' Błąd sędziego, który odgwizdał spalonego - piłkę przejmował Saganowski, a na pozycji spalonej był Stefańczyk.
Szałachowski zdobył bramkę z ostrego kąta. Błąd w ustawieniu popełnił bramkarz gości.
55' GOOOL!!! Sebastian Szałachowski! 1:1
54' Fatalna próba podania wszerz w wykonaniu Kascelana,  kontra Podbeskidzia, dobra wymiana Patejuka z Demjanem i strzał tego drugiego Velimirović zbija do boku.
51' Konieczny ratuje Podbeskidzie, wybijając futbolówkę z linii bramkowej.
50' Patejuk znów zamieszał ekaesiakami, w końcu sędzia odgwizdał faul Łukasiewicza.
Kolejna głupia bramka stracona przez ŁKS w tym sezonie. Tym razem nie popisali się Łukasiewicz, Łabędzki i Velimirović. Co ciekawe w przerwie doszło do rywalizacji Tomasza Adamka z Marcinem Gortatem. Na rzuty karne 1:0 wygrał...Góral z Podbeskidzia.
47' Gol! 0:1, Robert Demjan
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Po zmianie stron także zmiany w składach obu drużyn. Robert Demjan zmienił Cieślińskiego, a Tomasz Nowak Golańskiego.
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0.
45' Tym razem z lewej wrzuca Mięciel, a w polu karnym znów Kascelan. Czarnogórzanin uderzył dobrze, celował w okienko bramki, ale pomylił się o kilkanaście centymetrów. Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.
44' Saganowski wygrał pojedynek na lewej stronie, dośrodkował na długi słupek, ale Kascelan - choć zdążył złożyć się do strzału głową szczupakiem - nie skierował piłki w światło bramki.
43' Grą w środku pola rządzi chaos, choć lepiej odnajdują się w tym i tak goście.
39' Sprawdziły się przewidywania, Koman opuszcza murawę, w jego miejsce Frantisek Metelka.
38' Kaczmarek dośrodkowuje wślizgiem, piłka w rękach Bąka.
36' Trener gości przygotowuje pierwszą zmianę. Z boiska zejdzie chyba Koman, który doznał jakiegoś urazu mięśnia dwugłowego uda.
35' Dobra kontra łodzian, Kaczmarek zablokowany w ostatniej chwili. Tylko korner dla gospodarzy.
31' Patejuk z dziecinną łatwością minął Kaczmarka, ale później źle podawał.
30' W końcu dobre wyjście z kontrą łodzian - Stefańczyk kończy mocnym, ale niecelnym strzałem.
29' Tomasz Nowak udał się na rozgrzewkę. Po przerwie będą chyba zmiany w ŁKS-ie.

28' Patejuk wycina Szałachowskiego równo z trawą. Tylko upomnienie ustne dla gracza przyjezdnych.
26' Klepczarek zmuszony naprawiać błędy kolegów z ataku. Gospodarze mają problemy z rozegraniem kilku podań.
24' Rożny dla ŁKS-u. Wcześniej Cieśliński wpadł na własnego trenera.
23' Saganowski pada przy linii bocznej boiska po wślizgu rywala, ale "Sagan" powinien się chyba cieszyć, że nie otrzymał kartki za symulowanie, a nie mieć pretensje do arbitra.
22' Łukasiewicz strzela "na hurra" z prawie 30 metrów. Daaaaaleko od bramki.
19' Velimirović kapitalnie skraca kąt i broni w sytuacji sam na sam.
16' Golański potężnie strzela, ale wysoko nad poprzeczką.
15' Klepczarek wybijał piłkę głową... trafił w Łukasiewicza.
13' Dobrze zapowiadającą się kontrę dla ŁKS-u przerywa... nieporozumienie Kascelana z Saganowskim.
12' Fatalne podanie Mięciela, Kascelan zachęca kolegów do mocniejszego pressingu.
11' Kolejne rożny dla Podbeskidzia.
10' I znów łodzianie słabo w powietrzu pod własną bramką. Korner dla gości.
7' Dwa pojedynki główkowe przegrane przez ełkaesiaków we własnym polu karnym. Skończyło się tylko na rożnym, a później piłka przeleciała obok bramki. W odpowiedzi kontra Szałachowskiego, ale spalony.
5' Dwie straty w środku boiska w krótkim odstępie czasu po stronie łodzian.
4' Trwa walka o panowanie w środku pola. Kibice od początku głośno dopingują.
1' Rozpoczęło się spotkanie ŁKS-u z Podbeskidziem, w 22 sekundzie piłka przeleciała kilkanaście centymetrów obok słupka bramki łodzian.
Godzina 17.50 - Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 10 minut. Kibice gromadzą się na trybunach, a piłkarze przygotowują jeszcze  w szatni. Dzisiejszy mecz obejrzy dwóch wielkich polskich sportowców - Marcin Gortat i Tomasz Adamek.
Godzina 14.45 - Do rozpoczęcia meczu pozostały ponad 3 godziny. Kibiców zapraszamy do zapoznania się z naszym plebiscytem -"Tak dopingują polscy kibice!".