ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 2:0 (minuta po minucie)

Dziś od godz. 17 Łódzki Klub Sportowy podejmował drużynę Górnika Zabrze. Bezpośrednią relację z meczu przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź.

W relacji korzystamy ze specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze

2:0 (1:0)

Bramki: 45' Gevorgyan, 58' Adamski

ŁKS: Wyparło - Hajto, Radzius, Łakomy (71. Mordziakowski), Kascelan, Adamski, Sierant, Smoliński (83.Ognjanović), Gevorgyan (75. Ostalczyk), Kujawa, Biskup

Górnik: Nowak - Bonin, Banaś, Pazdan, Magiera, Strąk, Przybylski (65. Kołodziej), Madejski, Szczot, Danch, Jarka (46. Pitry)

Kartki żółte: Sierant (ŁKS)

0' - Dziś o godz. 17 rozpocznie się mecz ŁKS - Górnik Zabrze.
1' - Początek spotkania.
9' - Wyrównane pierwsze minuty spotkania. Niewiele ciekawego na boisku
15' - Kwadrans gry poza nami. Nadal mało składnej gry i zagrożeń pod jakąkolwiek z bramek.
17' - Kujawa dobrze wyszedł na czystą pozycję, ale zamiast uderzać podał piłkę bramkarzowi. Bardzo nerwowa gra zespołów.
21' - Sierant otrzymał żółty kartonik, czyli najciekawszy moment tego spotkania.
31' - Uderzenie Smolińskiego z 30 metrów, ale obok bramki.
37' - Pierwsza połowa niedługo dobiegnie końca, dość słabe widowisko, szarpane akcje i nerwowe podania.
43' - Dwie minuty męczarni i koniec pierwszej połowy spotkania.
45' - GOOOL! Niespodziewana bramka dla ŁKS. Rzut wolny wykonywał Gevorgyan, nikt nie przeciął piłki, a ta wpadła do bramki.
45' - Po słabej pierwszej połowie i niespodziewanej bramce ŁKS prowadzi z Górnikiem 1:0.
46' - Początek drugiej połowy. jedna zmiana w Górniku. Za Jarkę na boisku pojawił się Przemysław Pitry.
55' - Pierwszy celny strzał Górnika. Na bramkę ŁKS uderzał Madejski.
58' - GOOOL! Po rzucie wolnym uderza głową Adamski i zdobywa drugą bramkę dla łodzian.
65' - Na boisku pojawił się Kołodziej. Minutę wcześniej w dobrej sytuacji Gevorgyan strzelił prosto w bramkarza.
71' - Mordziakowski za Łakomego w ŁKS. Rzut wolny dla Górnika, ale Bodzio W. bez problemu łapie piłkę.
75' - Ostalczyk za Gevorgyana.
83' - Za Smolińskiego Ognjanović. Chwilę potem uderzenie Kołodzieja broni Wyparło.
88' - Jedno jest wiadome, z taką grą wynik spotkania nie ulegnie zmianie.
90' - Koniec spotkania. ŁKS pokonuje Górnik 2:0. Nie ważna gra, ważny dobry wynik.

Relację przeprowadził: Jacek Suliga, Łukasz Bartczak obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.