ŁKS Commercecon łatwo wygrał przed Ligą Mistrzów i meczem z Chemikiem Police

Dariusz Kuczmera
Forma z derbów pozostała. ŁKS Commercecon pokonał KSZO 3:0
Forma z derbów pozostała. ŁKS Commercecon pokonał KSZO 3:0 Krzysztof Szymczak
Siatkarki ŁKS Commercecon gładko wygrały 3:0 w Sport Arenie z KSZO Ostrowiec.

Pierwszy set przebiegał planowo, choć trener Michal Masek dokonał kilku zmian po derbowym sukcesie. Na libero Krystynę Strasz zastąpiła Anna Korabiec, a zamiast Aleksandry Wójcik w pierwszej szóstce grała Daria Szczyrba.

W drugim secie było nerwowo, bo drużyna gości osiągnęła przewagę 14:10. Siatkarki z Ostrowa popełniły później kilka błędów w ataku z rzędu, skutecznie zagrała Daria Szczyrba i ŁKS Commercecon odrobił straty. Było 22:22, ale wówczas dobry atak Regiany Bidias i zły Pauli Słoneckiej dał zwycięstwo łodziankom.

Trzeci set znów bez historii i gładkie zwycięstwo 3:0 ŁKS zapisujemy do tabeli.

Teraz przed nami mecze Ligi Mistrzów:
18.12 godz. 20.30: Masseik – PGE Skra Bełchatów
20.12: 18, Grot Budowlani – Cannes
20.12, 20.30: Savino Scandicci – ŁKS Commercecon

ŁKS Commercecon – KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
ŁKS Commercecon: Regiane Bidias 12, Klaudia Alagierska 7, Monika Bociek 11, Daria Szczyrba 9, Ewa Kwiatkowska 5, Valerie Nichol 2, Anna Korabiec (l) oraz Marta Wójcik, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Agata Wawrzyńczyk 2, Aleksandra Wójcik 4. Trener: Michal Masek.
Inne mecze:
Radomka – Grot Budowlani w niedzielę
Legionovia – Pałac Bydgoszcz 3:2, Chemik Police – #VolleyWrocław 3:0, Developres Rzeszów – BKS Bielsko-Biała (mecz w poniedziałek), PTPS Piła – MKS Kalisz 3:2.