Dla osób chcących się dostać do Ozorkowa zostanie uruchomiona tymczasowa, autobusowa komunikacja zastępcza (linia Z46), kursująca w dzień i w nocy z Helenówka.
Tramwaje linii 46 będą kursowały na odcinku pętla STOKI - HELENÓWEK.
Przebieg linii Z46 na kursach dziennych:
ŚWITEZIANKI - Zgierska (Zgierz): Łódzka, Armii Krajowej, Krótka, Piotra Skargi, Łęczycka, DK 91 (Ozorków): Zgierska, Wyszyńskiego, Starzyńskiego, Konstytucji 3-go Maja - OZORKÓW
OZORKÓW - Konstytucji 3-go Maja, rondo Kazimierza Pułaskiego (gdzie zawraca), Konstytucji 3-go Maja, Starzyńskiego, Wyszyńskiego, Zgierska, DK 91, (Zgierz): Ozorkowska, Łęczycka, Armii Krajowej, Krótka, Piotra Skargi, Długa, Armii Krajowej, Łódzka (Łódź): Zgierska, ŚWITEZIANKI
Przebieg linii Z46 w kursach nocnych:
PLAC WOLNOŚCI - Nowomiejska, Zgierska (Zgierz): Łódzka, Armii Krajowej, Krótka, Piotra Skargi, Łęczycka, DK 91 (Ozorków): Zgierska, Wyszyńskiego, Starzyńskiego, Konstytucji 3-go Maja - OZORKÓW
OZORKÓW - Konstytucji 3-go Maja, rondo Kazimierza Pułaskiego (gdzie zawraca), Konstytucji 3-go Maja, Starzyńskiego, Wyszyńskiego, Zgierska, DK 91, (Zgierz): Ozorkowska, Łęczycka, Armii Krajowej, Krótka, Piotra Skargi, Długa, Armii Krajowej, Łódzka (Łódź): Zgierska, Nowomiejska - PLAC WOLNOŚCI
Autobusy linii Z46 w nocy i w dzień będą zatrzymywały się w rejonie przystanków tramwajowych.
Zobacz także: Wszystkich Świętych w Łodzi 2017. Jak dojechać na cmentarze? [MAPY]
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?